آتش سوزی کارخانه تولید الیاف و نمد در دولت‌آباد

کدخبر: ۶۴۷۴۱۵
اقتصادنیوز: مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از آتش سوزی در کارخانه تولید الیاف و نمد در دولت‌آباد خبر داد.
آتش سوزی کارخانه تولید الیاف و نمد در دولت‌آباد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، «منصور شیشه فروش» مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به حادثه آتش سوزی در استان اصفهان اظهار کرد: این آتش سوزی در واحد تولیدی الیاف و نمدسازی در شهرک صنعتی دولت‌آباد اتفاق افتاده است.

وی با بیان اینکه ۱۰ تیم آتش نشانی و اطفای حریق از سازمان‌های آتش‌نشانی اصفهان، شاهین شهر، شهرهای منطقه و شهرک صنعتی دولت آباد به این حادثه اعزام شدند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه در این حادثه سه سوله دچار حریق شده‌اند، گفت: تاکنون ۸۳ درصد حریق کنترل شده است.

خبر مرتبط
هشدار و توصیه‌های هواشناسی به کشاورزان و عشایر

اقتصادنیوز: سمانه غلامی، کارشناس هواشناسی کشاورزی گفت: با توجه به بارش باران، تگرگ و وزش باد به کشاورزان و عشایر توصیه می‌شود که هشدار‌های هواشناسی را جدی بگیرند.

شیشه‌فروش در ادامه با اشاره به اینکه عملیات امدادرسانی تا پایان پاکسازی ادامه خواهد داشت، افزود: نیروهای امدادی در محل حضور دارند.

وی افزود: دیوار یکی از سوله‌ها با لودر تخریب و عملیات اطفا ادامه یافت تا آسیبی به دیگر واحدهای مجاور نرسد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در ادامه با اشاره به لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در همه واحدهای صنعتی و شهرک‌های صنعتی استان اصفهان اظهار کرد: در این زمینه دستورالعمل‌های لازم ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه واحدهای صنعتی چه داخل شهرک‌ها و چه بیرون از آنها باید نسبت به رعایت نکات ایمنی توجه داشته باشند، ادامه داد: امروز حریقی را در خیابان هاتف در انبار کولر داشتیم که ناشی از عدم توجه به مسائل ایمنی بود.

وی همچنین با بیان اینکه امسال با توجه به اعلام سازمان جهانی افزایش دما را داریم، گفت: با توجه به اینکه رویشگاه‌های گیاهی پوشش خوبی را دارد با گرم شدن هوا این رویش‌ها خشک و مستعد حریق می‌شود که باید در این زمینه نیز تمهیدات لازم اندیشیده شود.

پربازدیدترین‌ها
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی