از وزیر کشور عراق در فرودگاه مهرآباد تهران استقبال شد

کدخبر: ۶۴۹۹۷۹
اقتصادنیوز: وزیر کشور عراق به دعوت فرمانده کل انتظامی وارد فرودگاه مهرآباد شد.
از وزیر کشور عراق در فرودگاه مهرآباد تهران استقبال شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، "عبد الامیر الشمری" وزیر کشور عراق به دعوت سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران وارد کشورمان شد و از سوی سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده کل انتظامی در فرودگاه مهرآباد تهران مورد استقبال قرار گرفت.

خبر مرتبط
دیدار نخست وزیر سابق عراق با باقری +عکس

اقتصادنیوز :عادل عبدالمهدی، نخست‌وزیر پیشین عراق که برای ادای احترام به رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه شهید به تهران سفر کرده، با علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه دیدار و گفت‌وگو کرد.

از برنامه‌های سفر وزیر داخلی جمهوری عراق به ایران اسلامی، دیدار با فرمانده کل انتظامی و بازدید از بخش‌های مختلف پلیس‌های تخصصی و … خواهد بود.

سردار رضایی جانشین فرمانده کل انتظامی کشور در مراسم استقبال از وزیر کشور عراق و هیئت همراه ضمن آرزوی سپری شدن اوقاتی خوش در کشور ایران ابراز امیدواری کرد، در این سفر توافقات و دستاوردهای خوبی در حوزه‌های مختلف خصوصاً پلیسی برای هر دو کشور ایران و عراق حاصل شود.

در مراسم استقبال از وزیر کشور عراق، معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور، رئیس سازمان اطلاعات فراجا و رئیس پلیس بین الملل فراجا حضور داشتند.

سردار رضایی در پاسخ به ابراز همدردی و تسلیت وزیر کشور عراق، گفت: آیت الله رئیسی مردی مجاهد و خستگی ناپذیر بود که علاقه خاصی نیز به مردم عراق داشت.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی