خبر مهم برای طرفداران حامیم/آخرین وضعیت جسمی خواننده پاپ اعلام شد

کدخبر: ۶۵۰۳۵۶
اقتصادنیوز: وضعیت جسمی «حامیم» که چهارشنبه شب بر اثر تصادف، روانه بخش مراقبت‌های ویژه شده بود، اکنون پس از سه عمل‌ جراحی مساعد اعلام شد.
خبر مهم برای طرفداران حامیم/آخرین وضعیت جسمی خواننده پاپ اعلام شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، صبح امروز (۱۰ خرداد) سومین عمل جراحی حامیم با موفقیت انجام شد و گروه پزشکان متخصص با تلاشی سه‌ساعته در اتاق عمل، اخبار امیدوارکننده‌ای از روند درمانی حامیم به خانواده او منتقل کرده‌اند.

گزارش‌های پزشکی حاکی از بهبود اوضاع جسمی این خواننده است که باید همچنان تحت‌نظر باشد و دیگر هیچ خطری سلامتی او را تهدید نمی‌کند.

در این بین، انتشار اخبار نادرست در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، در اوج بی‌اخلاقی صورت گرفت که ضمن تکذیب اخبار غیرموثق و بدون منبع، امروز به دوست داران حامیم اعلام می‌کنیم پس از عمل موفقیت‌آمیز صبح امروز، روند عادی و روتین درمانی او در حال انجام است.

لطفا به اخبار نادرست توجه نکنید و هر روز اخبار و اطلاعات درباره روند درمانی حامیم را در صفحات رسمی موسسه «آراد» پیگیری کنید.

حامیم، خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان، چهارشنبه شب در اتوبان نیایش، تصادف سهمگینی داشت به‌طوری‌که از ناحیه فک، صورت، دندان‌ها و گونه دچار مصدومیت شد و به بخش آی‌سی‌یو بیمارستان انتقال یافت.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی