ابوظبی محور مذاکرات جنگی شد/ رایزنی قطر و امارات درباره جنگ غزه

کدخبر: ۶۵۱۰۶۳
اقتصادنیوز: تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر در ابوظبی با محمد بن زاید آل نهیان رئیس امارات متحده عربی دیدار و گفت وگو کرده است. آنها در این دیدار تاکید کردند:قطر و امارات متحده عربی از تلاش‌ها برای توقف جنگ در غزه و دستیابی به صلح فراگیر و دائمی بر اساس راه حل دو کشوری که امنیت و ثبات در منطقه را تامین می‌کند، حمایت می‌کنند.
ابوظبی محور مذاکرات جنگی شد/ رایزنی قطر و امارات درباره جنگ غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، امیر قطر و رئیس امارات متحده عربی در ابوظبی با هم دیدار و درباره آخرین تحولات منطقه به ویژه تحولات غزه گفت وگو کرده‌اند.

بر اساس این گزارش، دو طرف در این دیدار درباره روابط دوجانبه و اقدامات مشترک در چارچوب شورای همکاری خلیج فارس با هم رایزنی کرده‌اند.

امیر قطر و رئیس امارات متحده عربی همچنین درباره تحولات منطقه‌ای و بین المللی به ویژه تحولات غزه و اراضی اشغالی فلسطین یا یکدیگر گفت وگو کرده‌اند.

پس از گذشت ۲۴۰ روز از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم اشغالگر طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم صهیونیستی این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۲۴۰ روز نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره بوده، شکست دهد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در مناطق مختلف نوارغزه و همچنین حمله به گذرگاه رفح از دست داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی