عکس متفاوت منوچهر هادی در استادیوم آزادی

کدخبر: ۶۵۱۵۷۱
اقتصادنیوز : منوچهر هادی با به اشتراک گذاشتن عکسی به خوب بودن حالش بعد از طلاق از یکتا ناصر اشاره کرد.
عکس متفاوت منوچهر هادی در استادیوم آزادی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک، منوچهر هادی کارگردان معروف و همسر سابق یکتا ناصر که پس از جنجال خبری ماجرای حضانت فرزندشان این روزها در سکوت و آرامش به سر می برند، در صفحه خود استوری جدیدی را منتشر نمود که مورد توجه قرار گرفت.  

یاسمن شاه حسینی همسر پدرام کریمی مجری تلویزیون عکسی از پسرش آیین در کنار منوچهر هادی منتشر نمود و نوشت:

اولین تجربه ی حضور آیین در استادیوم آزادی در کنار پدر و عمو منوچهر جانش

استوری منوچهر هادی

منوچهرهادی که برای تشویق تیم محبوبش مقابل مس رفسنجان با سایر هنرمندان چون پژمان بازغی، علی ضیا، محمدرضا حسینیان، بهرنگ علوی، سپند امیر سلیمانی، حسین رفیعی، محسن خلیلی، علیرام نورایی علی لهراسبی، ،راستاد،امیر مقاره، پدرام کریمی و...حضور داشت، عکس خود در کنار آیین را استوری کرد، در این استوری منوچهر هادی در حال عکس گرفتن از آیین کریمی است.

منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس کشورمان 28 مرداد 1351 در تهران متولد شد، پدر او در سال 63 و در جنگ ایران و عراق به شهادت رسید و منوچهر هادی فرزند شهید است. کارگردان سریال عاشقانه فرزند هفتم خانواده است و در خانواده ای پرجمعیت 11 نفره ای متولد شد و 5 خواهر و سه برادر دارد.

 

منوچهر هادی و یکتا ناصر 20 اسفند 1394 زندگی مشترکشان را آغاز کردند و یکسال بعد از ازدواجشان در 22 آذرماه سال 95 صاحب دختری به نام سوفیا شدند، زندگی این دو هنرمند دوام چندانی نداشت و سرانجام سال گذشته از یکدیگر جداشدند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی