رگبار به تهران می‌آید+توضیحات هواشناسی

کدخبر: ۶۵۲۰۵۶
اقتصادنیوز: اداره کل هواشناسی تهران از وقوع رگبار در نیمه شمالی و باد و خاک در نیمه غربی و جنوبی تهران از روز دوشنبه تا چهارشنبه (۲۱ تا ۲۳ خرداد) همچنین تداوم افزایش دما تا پس فردا خبر داد.
رگبار به تهران می‌آید+توضیحات هواشناسی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، بر اساس تحلیل الگوهای همدیدی و بررسی نقشه‌های پیش‌یابی وضعیت جویاستان طی روزهای آینده آسمان صاف تا قسمتی ابری گاهی با افزایش سرعت وزش باد پیش‌بینی می‌شود همچنین طی این مدت به‌ویژه از روز دوشنبه تا چهارشنبه (۲۱ تا ۲۳ خرداد) با بروز ناپایداری‌های جوی، در برخی مناطق استان به‌ویژه نیمه شمالی و ارتفاعات در ساعات عصر و شب گاهی رگبار و رعدوبرق و در نیمه جنوبی و غربی گاهی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک مورد انتظار است.

از امروز تا دوشنبه (۱۹ تا ۲۱ خرداد) روند افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۳۷  درجه سانتیگراد گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲۰ خردادماه) صاف تا کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد در بعضی ساعت‌ها و افزایش باد با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و طی ‌دوشنبه ( ۲۱ خردادماه) کمی ابری، یه‌تدریج افزایش ابر و وزش باد گاهی وزش باد شدید  با حداقل دمای  ۲۴ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی