واکنش انصارالله یمن به جنایت اسرائیل در النصیرات

کدخبر: ۶۵۲۰۹۷
اقتصادنیوز: جنبش انصار الله یمن اعلام کرد قتل عام النصیرات نشان می‌دهد رژیم صهیونیستی صرفاً یک رژیم جنایتکار سرکش است که هیچ ارتباطی با حقوق بشر یا قوانین بین‌المللی ندارد.
واکنش انصارالله یمن به جنایت اسرائیل در النصیرات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن با محکوم کردن  کشتار جدید دشمن صهیونیستی در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه تاکید کرد کشتار فلسطینیان به دست صهیونیست ها ساعاتی پس از آن رخ داد که سازمان ملل نام این رژیم را در فهرست ننگ و عار و در  زمره رژیمهای کودک کش قرار داد.

جنبش انصار الله اعلام کرد قتل عام النصیرات نشان می دهد رژیم صهیونیستی صرفاً یک رژیم جنایتکار سرکش است که هیچ ارتباطی با حقوق بشر یا قوانین بین المللی ندارد.

انصار الله افزود: این کشتار هولناک همزمان با  طرح گمراه کننده آمریکایی و دادن فرصت بیشتر به دشمن برای ارتکاب جنایت با حمایت آشکار آمریکا انجام می گیرد.

انصار الله افزود: کشتار و بی‌رحمی بیش از حد نمی‌تواند مقاومت را دلسرد کند یا آن را به سمت سازش بکشاند و از حقوق مشروع فلسطینیان چشم پوشی کند. این حملات در شرایطی اتفاق می‌افتد که اکثر دولت‌های عربی و اسلامی به  سر فرود آوردن و تسلیم شدن خود در برابر این رژیم ادامه می‌دهند.

این جنبش تاکید کرد مردم آزاده جهان  باید به حمایت و همبستگی خود با مردم فلسطین تا پایان تجاوز و رفع محاصره غزه  ادامه دهند.

سید عبدالملک بدر الدین الحوثی رهبر انصار الله یمن نیز طی سخنانی درباره نفوذ غربیها در میان امیت اسلام هشدار داد و اعلام کرد آنچه در بین امت اسلام مایه تاسف است،  نفوذ بینش و نگرش غربی و ترویج آن است که این امر اصلا با هویت امت ما سازگار نیست.

وی تاکید کرد اصول، ارزش‌ها، اخلاق و اهداف مقدس هویت مربوط به امت اسلامی با دیدگاه غرب که ویرانگر ارزش‌ها و اخلاقیات و مروج  مفاسد اخلاقی و قانونمند کردن آنها است؛ هیچ سنخیت و سازگاری ندارد.

 عبدالملک بدرالدین  در ادامه سخنرانی خود تصریح کرد آمریکا  همواره خود را به عنوان بزرگ‌ترین الگو برای اجرای دیدگاههای لیبرال غربی معرفی می‌کند، در حالیکه ما مشاهده می کنیم  وحشیگری، ظغیان و  استبداد و جنایتکاری در آن موج می زند.

رهبر انصار الله در ادامه تصریح کرد دشمن اسرائیلی خود را به عنوان الگوی  نگرش غربی معرفی می کند و ما می بینیم که در جنایت، ظلم، فساد، بی عدالتی و وحشیگری غوطه ور است.نگرش غرب، دیدگاهی نیست که ملت ما  بتواند به آن تکیه کند و آنرا برای محافل اسلامی بپذیرد چرا که این دیدگاه امت اسلام را در برابر مستبدان ساکت می کند.

وی یمن در بخش ابتدایی سخنان خود ضمن عرض تبریک  فرارسیدن ماه مبارک ذی الحجه  به یمنی ها و  امت اسلامی اعلام کرد  مسلمانان به دلیل محدودیت‌ها، رویه‌ها و اقداماتی که رژیم سعودی نسبت به مسلمانان در حج اعمال می‌کند، بسیار رنج می‌برند.

عبدالملک بدر الدین عربستان سعودی را  به معامله گری با  فریضه حج  متهم کرد و گفت این رژیم  حق باج‌گیری از حجاج را ندارد. پولها و  عوارضی که رژیم سعودی بر حجاج وضع می کند، صرفاً باج گیری، استثمار و کسب سودهای غیرقانونی است که نیازی به آن نیست.
 
دبیر کل جنبش انصار الله یمن در ادامه گفت: رژیم سعودی به منابع عظیم نفتی خویش قانع نیست و  همچنان به خانه خدا به عنوان یک منبع مالی و در آمد نگاه می کند.

عبدالملک بدر الدین خاطر نشان کرد ما در کشور  یمن  همسایه حرمین شریفین هستیم.اما با وجود این یمنی ها مشکلات زیادی در رفتن به حج و تامین مالی آن دارند. کسانی که خود را  خادم حرمین  می نامند، از حرمین شریفین برای به دست آوردن مبالغ بسیار هنگفت و باج خواهی از مردم سوء استفاده می کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی