دادگاه هانتر بایدن را مجرم دانست/جریمه سنگین برای پسر رئیس جمهور آمریکا

کدخبر: ۶۵۲۸۲۱
اقتصادنیوز: هیأت منصفه دادگاه پسر رئیس جمهور آمریکا را در هر ۳ اتهام جنایی فدرال در پرونده نقض مالکیت اسلحه مجرم اعلام کرد.
دادگاه هانتر بایدن را مجرم دانست/جریمه سنگین برای پسر رئیس جمهور آمریکا

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، هیأت منصفه دادگاه امروز سه شنبه «هانتر بایدن» پسر «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا را در هر ۳ اتهام جنایی فدرال در پرونده نقض مالکیت اسلحه مجرم اعلام کرد.

خبر مرتبط
واکنش پسر بایدن به استیضاح پدرش/ فقط در انظار عمومی صحبت می‌کنم!

اقتصادنیوز:پسر رئیس‌جمهوری آمریکا در مقابل ساختمان کنگره ایالات متحده حاضر شد، اما از شهادت غیرعلنی در پرونده استیضاح پدرش خودداری کرد و گفت که تنها در جلسه‌ای علنی حاضر به گفت‌وگو در این باره خواهد شد.

بر اساس اعلام این رسانه، پسر رئیس جمهور آمریکا اکنون با ۲۵ سال زندان مواجه است.

اتهام این مرد ۵۴ ساله، نگهداری غیرقانونی یک قبضه اسلحه کلت کبرا ۳۸ ویژه، خریداری شده در اکتبر سال ۲۰۱۸ و همچنین ارائه اطلاعات نادرست به فروشنده اسلحه و مراجع مربوط به ثبت آن رسانه ای شده است.

خبر مرتبط
اولین واکنش پسر بایدن به اتهاماتش درخصوص سلاح غیرقانونی

اقتصادنیوز: هانتر بایدن، پسر رئیس‌جمهوری آمریکا سه اتهام مربوط به خرید یک فقره اسلحه کلت در سال ۲۰۱۸ را رد کرد.

اسپوتنیک در این خصوص نوشت: طبق تحقیقات، هنگام پر کردن مدارک اجباری برای خرید اسلحه، وی خاطرنشان کرد که مواد مخدر مصرف نمی کند - اما در واقع از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ اعتیاد به مواد مخدر را تجربه کرده بود.

یکی از نمایندگان دادگاه به اسپوتنیک گفت که هیأت منصفه در خصوص هانتر بایدن در ارتباط با تخلف در خرید و نگهداری سلاح رای صادر کرد.

یکی از مقامات دادگاه نیز گفت: من می توانم این رای را تایید کنم.

این در حالیست که دیروز دوشنبه، دادستان پرونده علیه هانتر بایدن به اعضای هیأت منصفه گفته بود که او توانسته است در جریان محاکمه جرم وی را ثابت کند؛ او گفت که شواهد «شخصی، نگران کننده و خیره کننده» بودند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی