جلسه انتخاباتی قالیباف با تعدادی از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس

کدخبر: ۶۵۲۸۳۵
اقتصادنیوز: جلسه انتخاباتی امزد انتخابات ریاست جمهوری با تعدادی از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
جلسه انتخاباتی قالیباف با تعدادی از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، جعفر قادری، نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: عصر امروز (سه‌شنبه ۲۱ خرداد ماه) جلسه انتخاباتی محمدباقر قالیباف، نامزد انتخابات ریاست جمهوری با تعدادی از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

خبر مرتبط
قالیباف درباره ترکیب احتمالی کابینه دولت چهاردهم چه گفت؟ + فیلم

اقتصادنیوز: محمد باقر قالیباف، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری 1403 گفت: طبیعتا افرادی در ذهنم برای مناسب کلیدی دولت وجود دارد.

وی ادامه داد: محمدباقر قالیباف برای انجام تبلیغات انتخاباتی خود از مجلس مرخصی گرفته است و جلسه امروز او با جمعی از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس، خارج از مجلس برگزار شد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمایندگان فعلی و ادوار مجلس که در این جلسه حاضر بودند، حمایت خود را از قالیباف و برنامه‌های او برای ریاست جمهوری اعلام کردند.

قادری گفت: این جلسه حدود دو سال به طول انجامید و نمایندگان نقطه نظرات خود را درباره راه‌های برون‌رفت کشور از مشکلات اعلام کردند.

وی اظهار کرد: قالیباف هم در این جلسه توضیحاتی درباره وضعیت کشور داد و تاکید کرد که اگر مردم او را به عنوان رئیس جمهور کشور انتخاب کنند، به دنبال آن است که از ظرفیت مردم برای رفع مشکلات اقتصادی استفاده کند و تاکیدش بر آن بود که باید اقتصادمان مردمی شود و راه برای حضور مردم در اقتصاد باز شود و مردم در عرصه اقتصادی کشور مشارکت داشته باشند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی