پاسخ قوه قضائیه به ادعای همسر صبا آذرپیک

کدخبر: ۶۵۳۰۱۱
اقتصادنیوز: پیگیری‌ها در رابطه با ادعا‌های منتشر شده در مورد صفورا آذرپیک نشان می‌دهد که این فرد در هنگام ورود به زندان هیچ آسیبی از ناحیه چشم نداشته است.
پاسخ قوه قضائیه به ادعای همسر صبا آذرپیک

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از میزان، طی روز‌های گذشته و پس از اجرای حکم صفورا (صبا) آذرپیک ادعا‌هایی از طریق همسر محکوم در فضای مجازی منتشر شد.

پس از انتشار ادعا‌های مورد اشاره و طبق پیگیری‌های صورت گرفته در مورد آسیب دیدن چشم خانم آذرپیک هنگام اجرای حکم توسط ضابط پرونده، مطابق معاینات دقیق صورت گرفته هنگام ورود محکوم به زندان زنان مشخص شد هیچ آسیبی از ناحیه چشم در صبا آذرپیک مشاهده نشده و در پرونده معاینه پزشکی وی هنگام ورود به زندان موردی از آسیب به چشم ثبت نشده است.

بنابر این گزارش؛ البته گفتنی است آذرپیک هنگام ورود و پذیرش در زندان نزد دادیار ناظر بر زندان رفته و شکایتی علیه ضابط مجری حکم ثبت کرده که این شکایت در دست بررسی است.

همچنین همسر فرد محکوم ادعا‌هایی در مورد وضعیت پزشکی آذرپیک داشته است که یادآور می‌شود سازمان زندان‌ها برای تمام زندانیان در سراسر کشور متعهد به فراهم آوردن امکانات پزشکی است و احیانا اگر محکوم نیاز به دریافت خدمات پزشکی و درمانی داشته باشد این خدمات را در بهداری زندان و یا نزد پزشک متخصص خارج از زندان به صورت رایگان دریافت خواهد کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی