طوفان تهران چند بار تلفن آتش نشانی را به صدا درآورد؟

کدخبر: ۶۵۳۲۶۸
اقتصادنیوز :سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع ۱۴۰ مورد حادثه به دلیل طوفان و وزش باد شدید در مناطق مختلف پایتخت خبر داد.
طوفان تهران چند بار تلفن آتش نشانی را به صدا درآورد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، جلال ملکی پنجشنبه شب  اظهار کرد: با توجه به وزش طوفان شدید از ساعتی پیش در تهران و بسیاری از مناطق کشور، شاهد بروز حوادثی در نقاط مختلف پایتخت بودیم که طبق آخرین ارزیابی، ۱۴۰ مورد حادثه از سوی شهروندان به آتش‌نشانی تهران گزارش شد.

وی یادآور شد: بیشتر این حوادث شامل شکستن و سقوط درختان بوده که البته مواردی از سقوط اجسام سنگین مانند سنگ نمای ساختمان و سقوط کابل برق را نیز داشتیم ولی خوشبختانه تاکنون به دلیل بروز این حوادث مورد مصدومیت و جرحی گزارش نشده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گفت: چند مورد خسارت مانند پاره شدن کابل برق و سقوط درخت روی خودروها را در این حوادث گزارش شده که اغلب خودروها پارک شده در کنار خیابان بدون سرنشین بودند و مصدومیتی نداشتند.

خبر مرتبط
فوری/طوفان سخت تهران را درنوردید+عکس

اقتصادنیوز: لحظاتی قبل، طوفانی شدید در تهران آغاز شد.

وی ادامه داد: با توجه به پیش‌بینی وزش طوفان و باد شدید در تهران، تمهیدات لازم در سامانه ۱۳۷ و سازمان آتش‌نشانی اندیشیده شده و این آمادگی در سازمان آتش‌نشانی برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات و حوادث احتمالی وجود دارد.

ملکی اضافه کرد: پیگیری گزارش‌های ارسالی از سوی مردم ادامه خواهد داشت و اگر نیاز به پاسخگویی باشد حتما آتش‌نشانان اقدام خواهند کرد.

به گفته وی، اکنون طوفان فرو نشسته و به محض اینکه باد و طوفان کمتر شود ماموران خدمات شهری و پارکبانان نسبت به پاکسازی معابر اقدام خواهند کرد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی