وعده مهم علی باقری به حجاج ایرانی

کدخبر: ۶۵۳۳۳۲
اقصادنیوز: سرپرست وزارت امور خارجه در گفت‌وگو با سرپرست حجاج ایرانی گفت: وزارت امور خارجه برای تسهیل حج هموطنان ایرانی تمام تلاش خود را بکار خواهد بست.
وعده مهم علی باقری به حجاج ایرانی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، در آستانه عزیمت حجاج ایرانی به مشاعر مقدسه علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه با حجت الاسلام والمسلمین عبدالفتاح نواب نماینده مقام معظم رهبری و سرپرست حجاج ایرانی گفت‌وگو کرد.

علی باقری با تاکید بر فریضه معنوی حج و در پیش بودن ایام تشریق ابراز امیدواری کرد که ححاج ایرانی از این زمان و مکان مقدس بهره معنوی برده و با حجی مقبول به میهن اسلامی بازگردند.

باقری گفت: وزارت امور خارجه برای تسهیل حج هموطنان ایرانی تمام تلاش خود را بکار خواهد بست و برای این منظور و برگزاری حجی موفق و آرام با مسئولان محترم عربستان گفت‌وگوی مستمری دارد.

سید عبدالفتاح نواب در این گفت‌وگو نسبت به وضعیت ححاج ایرانی و انجام پیش بینی‌های لازم برای حضور حجاج در صحرای عرفات، مشعر و منی و همچنین ادامه حضور حجاج در مکه مکرمه ومدینه منوره توضیحاتی را ارایه داد.

علی باقری در این گفت‌وگو از زحمات و تلاش‌های کلیه نهادهای ایرانی برای تسهیل امور حجاج به ویژه بعثه حجاج ایران و همچنین مسئولان ذی ربط عربستان تشکر نمود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سهام

   اقتصادنیوز: امروز شاخص کل بورس تهران تا مرز ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد پایین آمد، مرز که سطح حساس شاخص شناخته می‌شود.

  اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی