برخورد قطار با عابر پیاده در این شهر حادثه آفرید

کدخبر: ۶۵۴۰۴۵
اقتصادنیوز: رییس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه قطار با عابر پیاده در شهرستان ملایر، این شهروند جان خود را از دست داد.
برخورد قطار با عابر پیاده در این شهر حادثه آفرید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  محمدرضا شکوهی شامگاه دوشنبه اظهار کرد: برخورد قطار ملایر با مردی ۴۰ ساله حادثه آفرید و مصدوم این حادثه جان خود را از دست داد.

وی افزود: به دنبال برخورد قطار ملایر با مردی ۴۰ ساله در مسیر راه آهن این شهرستان در روز دوشنبه ۲۸ خرداد، مصدوم این حادثه در دم فوت کرد.

رییس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: این حادثه در مسیر خطوط ریلی راه‌آهن در محدوده روستای «ده‌چانه» یک مصدوم داشت که تنها مصدوم این حادثه به علت شدت صدمات وارده در دم جان خود را از دست داد.

خبر مرتبط
زمان پیش‌فروش بلیت‌‌های مسافری قطار نیمه اول تیرماه

اقتصادنیوز: پیش‌فروش بلیت‌ قطارهای مسافری برای بازه زمانی یکم تا پانزدهم تیرماه، روز (سه‌شنبه، ۲۹ خردادماه) آغاز می‌شود.

وی اضافه کرد: به‌ محض گزارش حادثه اورژانس شهر زنگنه از توابع شهرستان ملایر به محل فوریت اعزام شد که بعد از انجام معاینات بالینی توسط کارشناسان اورژانس شهرستان ملایر متاسفانه به علت شدت صدمات وارده مصدوم در دم فوت شده بود.

استان همدان با داشتن ۲ خط آهن مجزا به عنوان شاه‌راه‌ ریلی غرب کشور به حساب می‌آید.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی