کندوان مسدود شد+ جزئیات

کدخبر: ۶۵۵۲۲۱
اقتصادنیوز : فرمانده پلیس راه کندوان از انسداد این محور پرترد کشور با هدف اصلاح و بازسازی شبکه های روشنایی آن از ساعت هفت صبح تا ۱۹ امروز یکشنبه خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سروان پژمان لطفی افزود : این طرح اصلاح و بازسازی شبکه های روشنایی محور کرج - چالوس محدوده کندوان هفتگی در روزهای یکشنبه طی ماه جاری اجرا می شود.

به گفته وی این انسداد بیشتر به علت تعمیر سیستم نگهداری تهویه و روشنایی تونل ها در کندوان است.

وی اظهار کرد: رانندگان در این مدت برای تردد از مسیرهای جایگزین در محورهای سوادکوه و هراز استفاده کنند.

مسیر کرج - چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت به خطه شمال کشور شامل استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن مسافت در تمام فصول به ویژه نوروز با استقبال مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.

خبر مرتبط
محور کندوان از ظهر امروز مسدود می شود

اقتصادنیوز :رئیس پلیس راه مازندران گفت: محور کندوان از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت ۲۰ به دلیل حوادث احتمالی ناشی از طغیان رودخانه و سیلاب بسته می شود.

جاده کرج - چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که ۸۰ کیلومتر مربوط به کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.

برابر آمار ثبت شده روزانه به طور میانگین در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می‌کنند که در فصل های بهار و تابستان به ۵۰ هزار می‌رسد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی