سومین گروه از حجاج بیمار به کشور بازگشتند

کدخبر: ۶۵۵۳۸۰
اقتصادنیوز :​۷ زائر بیمار ایرانی که به دلیل شکستگی و یا ناراحتی‌های قلبی و… در بیمارستان‌های کشور عربستان و مرکز پزشکی حج و زیارت در مکه بستری بودند به میهن اسلامی منتقل شدند.
 سومین گروه از حجاج بیمار به کشور بازگشتند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، مرکز پزشکی حج و زیارت بمنظور حفظ سلامتی زائران و رسیدگی‌های بیشتر، در سومین گروه از اعزام حجاج بیمار به میهن اسلامی شب گذشته ۷ تن از زائران بیت الله الحرام را که به دلیل شکستگی و یا ناراحتی‌های قلبی و… در بیمارستان‌های کشور عربستان و مرکز پزشکی حج و زیارت در مکه بستری بودند به تهران اعزام کرد. 

این حجاج از کاروان‌های شهرهای تهران، بیرجند، گنبدکاووس و سمنان بودند که با پرواز شماره ۱۵۱۵ هواپیمایی ایران ایر حدود نیمه شب گذشته از فرودگاه جده به ایران منتقل شدند. 

مرکز پزشکی حج و زیارت با هماهنگی سازمان حج و زیارت روند انتقال زائران بیمار پر ریسک را ادامه خواهد داد. 

خبر مرتبط
تازه‌ترین آمار فوتی‌های حج اعلام شد

اقتصادنیوز: در دیدار نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و اعضاء نظارت و بازرسی بعثه مقام معظم رهبری اعلام شد: ۱۷ زائر ایرانی از ابتدای حج فوت شده‌اند که ۹ نفر از آنها در مکه به خاک سپرده شده‌اند.

اطلاعیه مرکز پزشکی حج و زیارت حاکیست پیش از اعزام این ۷ نفر، ۱۸ زائر بیمار نیز برای ادامه درمان از فرودگاه جده به فرودگاه امام خمینی (ره) منتقل شده بودند. 

براساس این اطلاعیه تا پایان دیروز ۲۹ زائر در بیمارستان‌های کشور میزبان و ۳۹ نفر هم در بیمارستان مرکز پزشکی در مکه بستری و تحت مداوا قرار داشتند. 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی