خبر خوش هواشناسی برای اهالی این چند استان

کدخبر: ۶۵۸۱۶۷
اقتصادنیوز:‌ سازمان هواشناسی اعلام کرد برای امروز و فردا شاهد رعد و برق و باران پراکنده در برخی از استانهای کشور از جمله تهران خواهیم بود.
خبر خوش هواشناسی برای اهالی این چند استان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر بر اساس اعلام سازمان هواشناسی امروز یک شنبه ۱۷ تیر ماه و فردا دوشنبه ۱۸ تیر ماه شاهد رعد و برق و رگ بار باران در برخی از استان‌های کشور خواهیم بود.

بر اساس اعلام این سازمان یکشنبه ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ و دوشنبه ۱۴۰۳/۰۴/۱۸: مناطق ساحلی و دور از ساحل استان‌های خوزستان و بوشهر و مناطق ساحلی دریای عمان نیز شاهد امواج بلند خواهید بود که بر این اساس به شناورها هشدار داده می‌شود.

خبر مرتبط
۲ کرسی بین المللی در سازمان جهانی هواشناسی به ایران رسید+ جزئیات

اقتصادنیوز: رییس اداره بین الملل سازمان هواشناسی کشور گفت: ۲ کارشناس سازمان هواشناسی ایران به مدت چهار سال به عنوان عضو «تیم کارشناسی خشکسالی» کمیسیون خدمات سازمان جهانی هواشناسی انتخاب شدند.

همچنین برای روز یک شنبه ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ در نواحی جنوب سیستان و بلوچستان، شرق غرب و شمال هرمزگان، نیمه غربی کرمان، نیمه شرقی فارس، جنوب اصفهان، جنوب و غرب یزد، شمال آذربایجان غربی، نیمه شمالی استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل و ارتفاعات استان‌های مازندران، تهران و البرز نیز به دلیل رگبارهای پراکنده احتمال آ بگرفتگی وجود دارد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی