ملاک تشکیل کابینه دولت مسعود پزشکیان اعلام شد

کدخبر: ۶۵۸۶۶۲
اقتصادنیوز :نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار است همان طوری که آقای پزشکیان در رقابت‌های انتخاباتی قول دادند، فارغ از نگاه‌های سیاسی از افراد کارآمد و توانمند در کابینه خود استفاده کنند.
 ملاک تشکیل کابینه دولت مسعود پزشکیان اعلام شد

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا ، ابراهیم نجفی درباره اینکه کابینه دولت چهاردهم چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ بیان کرد: با توجه به اظهارات و نحوه معرفی که آقای پزشکیان در دوران رقابت های انتخاباتی داشت، مردم و نخبگان کشور انتظار دارند که امروز ایشان یک اجماع ملی تشکیل داده و کابینه خود را به صورت تجمیعی از نیروهای جریان اصلاح طلب و اصولگرا تشکیل دهد.

وی در ادامه اظهار کرد: نباید در انتخاب اعضای کابینه نگاه سیاسی حاکم باشد بلکه همان طوری که قول دادند از افراد متخصص و کارشناس از هر حوزه ای بهره ببرند. باید بنای انتخاب اعضای کابینه دولت توانمندی و کارآمدی افراد باشد در غیر اینصورت مردم اعتماد خود را نسبت به رئیس جمهور از دست خواهند داد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، افزود:‌ آقای پزشکیان بارها تکرار کرد که وابسته به کسی نیست فلذا انتظار می رود در دام سهم خواهی های سیاسی نیز نیفتد.

نجفی در پایان تصریح کرد: با توجه به قولی که آقای پزشکیان به مردم دادند، انتظار می رود تا از افراد کارآمد و متخصص در کابینه خود استفاده کند تا شاهد تحقق شایسته سالاری باشیم.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی