اسرائیل، لبنان را تهدید کرد؛ به سرنوشت غزه دچار می شوید

کدخبر: 415213
اقتصاد نیوز : وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در سخنانی مدعیانه ضمن تعیین شرط برای بازسازی نوار غزه، لبنان را تهدید کرد، در صورتی که حزب‌الله به حمله به اسرائیل بیندیشد، همان سرنوشت غزه را پیدا خواهد کرد.

 به گزارش اقتصادنیوز  به نقل از ایسنا، بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در سخنرانی که در مراسم یابود کشته‌های الجلیل داشت، لبنان را تهدید کرده و مدعی شد: در صورتی که حزب‌الله به حمله به اسرائیل بیندیشد، همان سرنوشت نوار غزه را خواهد داشت، در صورتی که جنگ از شمال آغاز شود، لبنان به لرزه درخواهد آمد، همانگونه که در عملیات "نگهبان دیوارها" (حملات ۱۱ روزه اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه) ثابت کردیم، خانه‌هایی که در آنها اسلحه و "تروریست‌ها" وجود داشته باشند، در صورت لزوم، تخریب و منهدم خواهند شد.

بنابر گزارش روزنامه الیوم، گانتس در ادامه دولت لبنان را مسؤول هر گونه حمله‌ای از داخل خاک این کشور دانست و مدعی شد: ارتش اسرائیل همواره برای حفاظت از اسرائیلی‌ها در هر زمانی و هر میدان و جبهه‌ای آماده است.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره شرایط نوار غزه نیز مدعی شد: به تلاش‌ ادامه خواهیم داد تا به توافق صلحی که به نفع همه باشد، دست یابیم، تا زمانی که به شهروندان اسرائیلی آسیب برسد، غزه بازسازی نخواهد شد.

او در ادامه ادعاهایش گفت: اسرائیل به دنبال جنگ نیست و صلح را ترجیح می‌دهد و از عبادت آزاد (پیروان) تمامی ادیان حمایت خواهد کرد و هرگز اجازه نخواهد داد هیچ‌گونه نقضی در مورد امنیت بیت المقدس و یا حاکمیت اسرائیل صورت گیرد!

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازار سهام تهران؛

    اقتصادنیوز: امروز دوم تیر ۱۴۰۰ شاخص کل بورس برای پنجمین روز متوالی رشد کرد تا هفته را صعودی به پایان ببرد.

از دست ندهید
بلیط هواپیما