شکایت ستاد کل نیروهای مسلح نماینده جنجالی مجلس

کدخبر: ۴۴۴۲۱۶
نماینده نجف‌آباد در مجلس گفت: ستاد کل نیروهای مسلح از من به دلیل اینکه در مورد سربازی اظهار نظر داشتم، به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت کرد.
شکایت ستاد کل نیروهای مسلح نماینده جنجالی مجلس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر پیش بینی شدن بودجه لازم برای اصلاح قانون سربازی گفت: مهم‌ترین حسن این طرح، تأمین شدن بودجه آن است و برای همین می‌گویم این اتفاق، شدنی است. مرکز پژوهش‌های و مرکز تحقیقات اسلامی مجلس نیز بر این موضوع صحه گذاشته‌اند. البته پیشتر ستاد کل نیروهای مسلح از من به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت کرد که تبرئه شدم. 

وی اضافه کرد: ستاد کل نیروهای مسلح به دلیل اینکه در مورد سربازی اظهار نظر داشتم، شکایت کرد اما من هم بر اساس وظایف قانونی‌ نمایندگی‌ام عمل کردم، زیرا صلاح قانون از وظایف ماست.

 ابوترابی اظهار کرد: بارها با مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح جلسه داشتم و به نظرم هنوز متوجه اصل این طرح نشده‌اند و با آن مخالف هستند. ما هم هنوز نمی‌دانیم و متوجه نشدیم دلیل این مخالفت‌ها چیست؟ بالاخره نمی‌دانم چه باید کرد اما فعلاً در ظاهر باید سکوت کنیم، علی‌رغم اینکه ورود به این موضوع، حق و وظیفه ماست. 

این نماینده مجلس گفت: البته پیگیری‌هایم را ادامه می‌دهم و جلساتی با ستاد کل نیروهای مسلح خواهیم داشت. توافقاتی برای تداوم این جلسات شده که تلاش می‌کنیم این اتفاق بیفتد. 

تیتر یک
  • تخریب سد اوکراین چه اثری در میدان نبرد دارد؟

    اقتصادنیوز: در انفجاری که در روز سه شنبه اتفاق افتاد، سد بزرگی در جنوب اوکراین به‌شدت آسیب دید و بحران انسانی و موج…

کارگزاری مفید