شباهت‌ها و تفاوت‌های رئیسی و احمدی نژاد+فیلم

کدخبر: 452863
محمد مهاجری در گفتگو با اکوایران، نگرانی‌ها و انتقادهایش را بی‌پرده به زبان می‌آورد و به انتصاب افراد نزدیک به جریان پایداری اعتراض دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران٬ حدود صد روز از شروع به کار دولت سیزدهم گذشته است؛ شکل نهایی دولت مشخص شده و وزرا کارشان را شروع کرده اند، مدیران سطح بالا معرفی شده‌اند و آنچه به چشم می‌آید ورود چهره‌های دولت احمدی‌نژاد به دولت رئیسی است، این موضوع در کنار رفتارها و حرف‌هایی که دولت نهم و دهم را به یاد می‌آورند باعث می شود بپرسیم آیا این شباهت‌ها معنای خاصی دارد و باید در ادامه هم منتظر تکرار تمام آنچه در دو دولت احمدی‌نژاد اتفاق افتاد باشیم؟

اتفاقاتی مانند شکاف عمیق در جریان اصولگرایی، توقف مذاکرات، سخت‌تر شدن دایره تحریم‌ها و... . محمد مهاجری از فعالان سیاسی و رسانه‌ای قدیمی است که او را به اصولگرایی می‌شناسند و در این گفت‌وگو سعی کرده در همین قالب روند امور در دولت ابراهیم رئیسی و شباهت‌ها و تفاوت‌های آن با دولت احمدی‌نژاد را تشریح کند.

محمد مهاجری در این گفت‌وگو گاهی نگرانی‌ها و انتقادهایش را بی‌پرده به زبان می‌آورد، به انتصاب افراد نزدیک به جریان پایداری اعتراض دارد، روند مذاکرات و چهره‌هایی که برای این کار انتخاب شده‌اند پذیرفتنی نمی‌داند اما در ادامه توضیح می‌دهد که به رئیسی و دولت او امیدوار است و می‌گوید که احتمالا یک جایی رئیس دولت سیزدهم تصمیم می‌گیرد که دست از آزمون خطا بردارد و قاطع باشد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما