محسن رضایی به دردسر افتاد /کدام وعده اقتصادی معاون رئیسی حاشیه ساز شد؟

کدخبر: 464139
اقتصادنیوز: خبرسازی درباره جلسات اقتصادی دولت، تحریف تصمیمات اقتصادی کابینه و همچنین اختلاف‌نمایی در میان تیم اقتصادی دولت، بخشی از تخریب‌های صورت گرفتهدر فضای مجازی است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، همزمان با اجرای تدابیر دولت برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور، برخی جریان‌های سیاسی- رسانه ای، اقداماتی را برای تخریب عملکرد دولت آغاز کرده‌اند. در این میان جعل اخبار و تحریف نظرات برخی چهره‌های دولتی برای دامن زدن به تنش‌های اقتصادی، به مهمترین محور تخریب دولت تبدیل شده است. طی روزهای گذشته جعل و تحریف نظرات چهره‌های اقتصادی دولت نظیر محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهور، به طور گسترده در فضای مجازی بازتاب داشت.

قیمت بنزین آزاد می‌شود؟

2 توصیه مهم به بورس بازان/ پیش بینی بورس امروز 4 دی 1400

خبرسازی درباره جلسات اقتصادی دولت، تحریف تصمیمات اقتصادی کابینه و همچنین اختلاف‌نمایی در میان تیم اقتصادی دولت، تنها بخشی از تخریب‌های صورت گرفته در هفته‌های اخیر است.

تصمیم اقتصادی خطرناک دولت رئیسی/باعث طغیان مردم می شود

بارش باران و برف در این استانها از امروز

طی روزهای گذشته خبری به نقل از معاون اقتصادی رییس جمهور با عنوان «برنامه ریزی برای صعود شاخص بورس به یک میلیون ۷۰۰ هزار واحد» در برخی شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که یک نمونه از اخبار جعلی و ساختگی درباره اقدامات اقتصادی دولت است. در خبر مذکور ادعا شده که تصمیم فوق در جلسه‌ای به ریاست محسن رضایی گرفته شده است، اما بنا بر اخبار موجود نه تنها چنین تصمیمی در دولت اتخاذ نشده، بلکه اساسا چنین جلسه‌ای نیز تشکیل نشده است.

رصد برخی اخبار جعلی منتشر شده، نشان می‌دهد که برخی کاربران محدود در شبکه‌های اجتماعی، با برنامه ریزی مشخص تلاش می‌کنند با بهره گیری از تحریف اخبار اقتصادی درباره دولت، مانع تحقق اهداف دولت در زمینه بهبود معیشت مردم شوند.

دولت سیزدهم و شخص رییس جمهور پیش از این هم تاکید کرده‌اند که اطلاع رسانی رسمی دولت تنها از سوی سخنگو انجام و اطلاعات اقتصادی نیز از طریق معاون اول رییس جمهور به عنوان فرمانده اقتصادی کشور، اعلام خواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی