شنیده شدن صدای مهیب در غرب کشور/ علت آن چه بود؟

کدخبر: ۴۶۹۳۶۵
اقتصادنیوز: فرماندار شهرستان اسدآباد درباره شنیده شدن صدای مهیب در این شهرستان گفت: هیچ گونه انفجاری در سطح شهرستان نداشتیم، با دستگاه‌های خدمات‌رسان در تماس هستیم و اتفاقی در حوزه گاز، اورژانس، آتش‌نشانی نبوده است.
شنیده شدن صدای مهیب در غرب کشور/ علت آن چه بود؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سعید کتابی دقایقی قبل با بیان اینکه صدای مهیبی حول و حوش ساعت ۲۴ دیروز شنبه شنیده شد اظهار کرد: ابتدا گمان رفت که صدای رعد و برق با توجه به شرایط جوی است، اما این امکان رد شد.

انفجار مهیب در 4 استان غربی ایران /آزمایش سامانه‌های پدافند هوایی جدید ؟

جزئیات جدید از شنیده شدن صدای انفجار در استان همدان/ منشاء حادثه مشخص شد

وی افزود: هیچ گونه انفجاری در سطح شهرستان نداشتیم، با دستگاه‌های خدمات‌رسان در تماس هستیم و اتفاقی در حوزه گاز، اورژانس، آتش‌نشانی نبوده و در شهرستان گزارشی نداشتیم.

اولین واکنش مجلس به شنیده شدن صدای انفجار در استان‌های غربی

فرماندار اسدآباد تصریح کرد: در حال حاضر نیز دستگاه‌های خدمات رسان در حال بررسی هستند و با تمام روسای ادارات در تماس مستقیم هستم و بحثی در جایگاه‌های سوخت نیز رخ نداده است.

وی با تأکید بر اینکه  امکان اینکه صدا از شهری دیگر رسیده باشد و یا زلزله باشد هم وجود دارد که در حال پیگیری هستیم خاطرنشان کرد: زلزله‌نگاری هم بررسی شد، ستاد بحران در حال پیگیری است اما تا کنون هیچ گزارشی دال بر اینکه اتفاق خاصی در شهرستان رخ داده باشد، نرسیده است.

همچنین در اکوایران ببینید : گزینه کاغذی بذرپاش برای بودجه

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید