ممانعت ارتش سوریه از ورود کاروان نظامیان آمریکایی به الحسکه

کدخبر: 472313
اقتصادنیوز: تلویزیون رسمی سوریه اعلام کرد ارتش این کشور از ورود کاروان نظامیان آمریکایی به شهر الحسکه ممانعت به عمل آورد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، نیروهای ارتش سوریه از ورود کاروان ارتش آمریکا به شهر الحسکه جلوگیری کردند. 

المعلومه گزارش داد، بر اساس گزارش تلویزیون رسمی سوریه، یک کاروان نظامی ارتش اشغالگر آمریکا قصد عبور از گذرگاه امنیتی ارتش سوریه در ورودی خیابان فلسطین به سمت شهر الحسکه را داشت که موفق به این کار نشد.

گفته شده که ساکنان شهر و روستاهای حومه حس که نیز با پرتاب سنگ و ایجاد مزاحمت از جولان دهی ارتش آمریکا در مناطق مختلف این شهر جلوگیری و آنها را مجبور به ترک مناطق می‌کنند.

گفتنی است که طی ماه‌های گذشته نیز نیروهای ارتش سوریه با کاروان نظامیان آمریکایی در منطقه «تل تمر» در شمال غرب حس که مقابله و آنها را به خروج از منطقه و بازگشت به مبدأ حرکت خود مجبور کردند.

طبق یکی از همین گزارشات رسانه‌های سوری، مقر ایست و بازرسی ارتش سوریه بارها با کاروان نظامیان آمریکایی در روستایی در منطقه تل تمر واقع در شمال غرب استان الحسکه مقابله و آنها را به ترک منطقه مجبور کرده است.

قابل ذکر است اهالی دو روستای تل الذهب و الصالحیه در شمال استان الحسکه نیز به طور پیوسته با کاروان نظامیان آمریکایی مقابله و آنها را به ترک منطقه مجبور می‌کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی