مأموریت غرب به اوکراین در جنگ با روسیه

کدخبر: 504403
اقتصادنیوز: وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که غربی ها تا حد امکان همه کارها را برای طولانی کردن جنگ و درگیری در اوکراین انجام می دهند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که غرب به اوکراین مأموریت کشته شدن بیشترین تعداد روس‌ها را داده است و غربی‌ها از اوکراین به عنوان ابزار استفاده می‌کنند.

زاخارووا افزود: آنها تا حد امکان همه کارها را برای طولانی کردن جنگ و درگیری در اوکراین انجام می دهند. به یاد می‌آوریم که جورج دبلیو بوش، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده گفته بود که مأموریت اوکراین کشتن هر چه بیشتر روس‌ها است.

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه تأکید کرد که غرب این مأموریت را به کی‌یف محول کرده است و از اوکراین به عنوان یک ابزار استفاده می‌کنند.

وی تصریح کرد: غربی‌ها برای متوقف نشدن جنگ اوکراین حاضرند سلاح ارسال و مردمان خود را به این کشور اعزام کنند. آنها برای متوقف نشدن جنگ به هر چیزی چنگ می‌زنند؛ چرا که در غیر این صورت تمام اهداف آنها نقش بر آب می‌شود و برنامه‌هایشان به هم می‌ریزد؛ همانطوری که بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس این موضوع را امروز به امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه گفته است.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی