بزرگترین دشمنی که پنتاگون را تهدید می‌کند

کدخبر: ۵۲۷۷۳۶
اقتصادنیوز: بحران جذب نیرو در ارتش آمریکا هیچ نشانه‌ای از فروکش کردن ندارد. در سال مالی جدید که هفته پیش آغاز شده، ارتش آمریکا همچنان 25 درصد کمتر از هدف خود برای جذب نظامیان جدید دست یافته است.
بزرگترین دشمنی که پنتاگون را تهدید می‌کند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، تردیدی وجود ندارد که ارتش آمریکا این روزها با چالش‌های متعددی مواجه است: روسیه، چین، ایران، کره شمالی و چند کشور دیگر. اما در حال حاضر بزرگترین دشمن پنتاگون ممکن است کمبود نیروی انسانی باشد که به کمک آن بتوان از کشور دفاع کرد.

درخواست سناتور آمریکایی در پی تیره شدن روابط واشنگتن و ریاض

پایگاه خبری «19fortyfive» در گزارشی به کمبود نیروی انسانی در ارتش و وزارت دفاع آمریکا اشاره کرد. در این گزارش اشاره شده است: بحران جذب نیرو در ارتش آمریکا هیچ نشانه‌ای از فروکش کردن ندارد. در سال مالی جدید که هفته پیش آغاز شده، ارتش آمریکا همچنان 25 درصد کمتر از هدف خود برای جذب نظامیان جدید دست یافته است.

در حالی که ارتش آمریکا این روزها با بحران به کارگیری نیروی جدید مواجه است اما کارشناسان معتقدند که این بحران طی سال‌های آتی شدیدتر خواهد شد و ارتش آمریکا با بحران عمیق‌تری که حفظ نیروهای باقیمانده در ارتش بوده، مواجه خواهد شد.

دلیل نگرانی برای حفظ نیروهای باقیمانده این است در حالی که تلاش‌ها برای جذب نیروهای جدید با شکست مواجه شده، نیروهایی که همچنان یونیفرم نظامی بر تن دارند به دلیل کمبود نیرو، مجبور هستند که وظایف بیشتری را متحمل شوند. در نتیجه نیروهایی که هم اکنون در ارتش حضور دارند با کار بیش از حد مواجه می‌شوند.

در این مقاله ذکر شده است که ارتش ایالات متحده نتوانسته است برای سال گذشته 15 هزار نظامی جدید را جذب کند و همین موضوع باعش خواهد شد تا خدمات نظامی آمریکا ناخواسته و به صورت مخربی، کوچک شوند.

تیتر یک
  • تحلیلگران کیتکو پیش‌بینی کردند؛

    اقتصادنیوز: آخرین نظرسنجی هفتگی طلای کیتکو نیوز نشان می دهد که تحلیلگران وال استریت و سرمایه گذاران خرده فروشی مین…

کارگزاری مفید