​تذکر یک نماینده به ضرغامی/ به جای فرافکنی به وظایف خود عمل کنید!

کدخبر: ۵۳۷۵۸۵
اقتصادنیوز: یک نماینده مجلس خطاب به وزیر میراث فرهنگی گفت: آقای ضرغامی شما وزیر فرهنگ، کشور یا امور خارجه نیستید پس به جای فرافکنی در گفتمان‌سازی انحرافی به شرح وظایف خود عمل کنید.
​تذکر یک نماینده به ضرغامی/ به جای فرافکنی به وظایف خود عمل کنید!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، وی همچنین در تذکری به وزیر میراث فرهنگی و گردشگری گفت: آقای ضرغامی شما وزیر فرهنگ، کشور یا امور خارجه نیستید پس به جای فرافکنی در گفتمان‌سازی انحرافی به شرح وظایف خود عمل کنید؛ شما وزیر گردشگری هستید و انگار فراموش کرده‌اید وزیر کدام وزارتخانه هستید.

این عضو کمیسیون اجتماعی در ادامه در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار تبدیل وضعیت کامل نیروهای نهضتی، حق‌التدریسی و پیش دبستانی‌ها و اجرای دقیق رتبه‌بندی معلمان شد.

آقای امیرعبداللهیان! به مجلس بیایید و بگویید برجام بالاخره چه می‌شود/ تذکر یک نماینده به وزرای رئیسی

بابایی در تذکری به وزیر نفت بیان کرد: اعمال محدودیت سوخت گازوئیل برای ماشین‌های سنگین مشکل‌ساز شده است. مگر وزیر نفت در این کشور زندگی نمی‌کند؟ حتی سوخت آزاد هم وجود ندارد. از طرف دیگر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز چه کاره است؟ این وضعیت کار کردن را برای کشاورزان مازندرانی و دیگر افرادی که ادوات سنگین دارند دچار مشکل کرده است.

ضرغامی از دولت اخراج می شود؟

وی همچنین با تاکید بر لزوم حل مشکل باغداران خطاب به وزیر بهداشت بیان کرد: آقای عین اللهی شما در داخل این کشور زندگی نمی‌کنید؟ مشکل گرانی و کمبود دارو را چه کسی باید مدیریت کند؟ احساس می‌کنم شما جای دیگری زندگی می‌کنید یا افرادی در پشت صحنه شما را مدیریت می‌کنند.

بابایی در ادامه با طرح این پرسش که از دیپلماسی اقتصادی شما چه خبر است، گفت: وزیر خارجه باید پاسخگو باشد؛ ما نماینده ملت هستیم و باید بدانیم برجام چه خواهد شد.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نبود مدیریت در بخشودگی جرائم کارآفرینان به تأمین اجتماعی گفت: فعالان اقتصادی به تأمین اجتماعی بدهکار هستند باید چه کسی این جرائم را مدیریت کند؟ باید برای رفع مشکلات جوانان مملکت فعالیت شود و آنها منتظر ساز و کار حمایت از تولید و اشتغال هستند علاوه بر این جلوگیری از تورم نیز ضروری است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید