میرحسین موسوی مبتلا به کرونا شده است؟ /جزئیات انتقال میرحسین به بیمارستان

کدخبر: ۵۵۹۰۴۵
بنا به روایت رسانه ها میرحسین موسوی درپی بروز برخی علائم بیماری به یک مرکز درمانی منتقل شده است.
میرحسین موسوی مبتلا به کرونا شده است؟ /جزئیات انتقال میرحسین به بیمارستان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، پس از آنکه خبرگزاری رسمی دولت یعنی ایرنا از انتقال میرحسین موسوی به بیمارستان خبر داده، انصاف‌نیوز نوشته که حال او چندان مساعد نیست.

خبرگزاری ایرنا جمعه شب در خبری درباره نوشت: میرحسین موسوی از بعدازظهر (جمعه ۱۲ اسفندماه) به یکی از مراکز درمانی تهران منتقل شد. موسوی به دلیل بروز برخی علائم از جمله بی‌حالی و تب، بعدازظهر امروز به یکی از مراکز درمانی منتقل شده و تشخیص اولیه ما نیز ابتلای وی به ویروس فصلی آنفلوآنزا است.

دقایقی بعد سایت انصاف نیوز مدعی شد که موسوی احتمالاً به کرونا مبتلا شده ولی پس از آن اعلام کرد که «طبق آخرین بررسی‌ها، ابتلا به کرونا منتفی است. گویا بیماری وی آنفلوآنزای شدید و تب بسیار بالا است.»

به نوشته انصاف‌نیوز، «موسوی از یک هفته پیش تب بالا و بی‌حالی شدید داشته، درمان دارویی متناسب بیماری نبوده و تب کنترل نشده و روز جمعه در پی تداوم وضعیت این چند روزه و افزایش نگرانی، مهندس موسوی به بیمارستان منتقل می‌شود.»

ایرنا در ادامه خبر خود نوشته بود: «چندی پیش برخی منابع خبری از اعمال محدودیت‌ها برای میرحسین موسوی خبر داده بودند اما بررسی خبرنگار ایرنا حاکی از آن است که محدودیتی در معاشرت وی با افراد ایجاد نشده ولی موسوی از کنشگری در فضای مجازی منع شده است.»

با این حال انصاف‌نیوز نوشته است که در روزهای اخیر محدودیت‌ها برای موسوی - و زهرا رهنورد - از جمله حضور ماموران تشدید شده و فقط دخترانشان اجازه حضور دارند.

این سایت همچنین توضیح داده که عکس منتشرشده به همراه این خبر که از سوی ایرنا انتشار یافته مربوط به یکی از چک‌آپ‌های قدیمی است و ارتباطی به مورد اخیر ندارد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سرمایه؛

      اقتصادنیوز: در اولین روز معاملاتی هفته شاخص‌های بازار سهام ریزش سنگینی را ثبت کردند. هراس از درگیری نظامی میان ایران و…

    کارگزاری مفید