ادعای اسرائیل درباره نشست امنیتی با تشکیلات خودگردان فلسطین

کدخبر: ۵۷۳۹۵۴
رسانه‌های اسرائیلی مدعی شدند که مقدمات برگزاری نشست امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین و رژیم صهیونیستی با حضور نمایندگانی از اردن، مصر و آمریکا در حال انجام است.
ادعای اسرائیل درباره نشست امنیتی با تشکیلات خودگردان فلسطین

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، «حسین الشیخ» دبیر کل کمیته اجرایی سازمان آزادی‌بخش فلسطین (ساف) ادعای رسانه‌‌های صهیونیستی در خصوص برگزاری نشست امنیتی تشکیلات خودگردان و رژیم صهیونیستی در شهر شرم‌الشیخ مصر را تکذیب کرد.

الشیخ در حساب توئیتری خود نوشت: «آنچه در برخی پایگاه‌های رسانه‌ای اسرائیلی درباره دیدار قریب‌الوقوع در شرم الشیخ منتشر شده، صحت ندارد و توافقی درباره برگزاری چنین نشست فلسطینی-اسرائیلی صورت نگرفته است».

مانور جنگنده مخوف در آسمان ایران /بازی منطقه تغییر می‌کند؟

به نوشته روزنامه «رأی الیوم»، برخی رسانه‌های صهیونیستی از جمله رادیو و تلویزیون این رژیم با انتشار اخباری مدعی شدند که مقدمات برگزاری نشست امنیتی برای بررسی تقویت همکاری امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین و رژیم صهیونیستی با حضور نمایندگانی از اردن، مصر و آمریکا در حال انجام است.

رسانه‌های صهیونیستی همچنین مدعی شدند که برگزاری این نشست در ادامه نشست‌های العقبه و شرم‌الشیخ است که دو ماه گذشته برگزار و طی آن دستیابی به توافقات امنیتی مشترک بین تشکیلات خودگردان فلسطین و رژیم صهیونیستی برای کاهش تنش در اراضی فلسطین بررسی شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی