موشک‌های لبنان بر سر اسرائیل آوار شد/ حمله موشکی حزب الله به مواضع ارتش اسرائیل

کدخبر: ۶۰۸۵۷۳
اقتصادنیوز: منابع خبری بعد از ظهر امروز (سه‌شنبه) از شلیک موشک کورنت (ضد زره) و خمپاره از لبنان به مواضع ارتش اسرائیل در شمال فسلطین اشغالی خبر دادند.
موشک‌های لبنان بر سر اسرائیل آوار شد/ حمله موشکی حزب الله به مواضع ارتش اسرائیل

 به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا ، براساس گفته این منابع، یک موشک کورنت به سمت منطقه «عرب العرامشه» در شمال فلسطین اشغالی شلیک شده است.

 

برپایه این گزارش، یک موشک و چند گلوله خمپاره نیز از خاک لبنان به سمت شهرک صهیونیست نشین «شومرا» در شمال فلسطین اشغالی شلیک شده است.

حمله موشکی گردانهای قسام به تل‌آویو + فیلم

در همین حال، برخی منابع از شلیک یک موشک از سامانه پدافندی گنبد آهنین ارتش رژیم صهیونیستی به سمت یک هدف ناشناس بر فراز آسمان منطقه «بنت جبیل» در جنوب لبنان خبر دادند.

خبرنگار المیادین نیز از گلوله باران اطراف شهرک‌های «البستان»، «یارین»، «اللبونه» و منطقه «الناقوره» در جنوب لبنان از سوی ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد.

به گزارش ایرنا، حزب‌الله لبنان طی روزهای اخیر و در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و به خاک و خون کشیده شدن شمار زیادی از فلسطینی‌ها در این شهر، مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک نشین در این مناطق شده است.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز طی روزهای گذشته مناطق مرزی لبنان را هدف حملات توپخانه‌ای قرار داده است.

تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های مرزی لبنان خارج شده‌اند.

پربازدیدترین‌ها
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی