حمله اسرائیل به اهداف حزب الله/ جنگ بین اسرائیل و حزب‌الله لبنان بالا گرفت

کدخبر: ۶۱۱۵۹۱
اقتصادنیوز: ارتش اسرائیل امروز اعلام کرد که به اهداف جنبش حزب‌الله در خاک لبنان حمله و منطقه «وادی حامول» از توابع بخش غربی جنوب این کشور را بمباران کرده است.
حمله اسرائیل به اهداف حزب الله/ جنگ بین اسرائیل و حزب‌الله لبنان بالا گرفت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  فارس، ارتش رژیم اشغالگر امروز چهارشنبه، ۲۲ نوامبر اعلام کرد که جنگنده‌هایش طی ساعات اخیر به اهداف جنبش حزب‌الله در خاک لبنان حمله کرده‌اند.

واکنش حزب الله به لشکرکشی اسرائیل / لبنان سرباز می‌گیرد

طبق گزارش خبرنگار شبکه «الجزیره»، توپخانه ارتش اشغالگران  منطقه وادی حامول، واقع در بخش غربی جنوب لبنان را بمباران کرده است.

 

گردان‌های شهید عزالدین القسام، شاخه نظامی جنبش حماس امروز در بیانیه‌ای از شهادت یکی از فرماندهان خود به نام «خلیل حامد خراز» ملقب به «ابوخالد» در اردوگاه الرشیدیه لبنان خبر داده بود.

اعتراف جالب مقام سابق اسرائیلی درباره حزب الله لبنان!

طبق گزارش رسانه‌های فلسطینی، این فرمانده حماس روز گذشته، سه‌شنبه در حمله دشمن صهیونیستی به جنوب لبنان به شهادت رسیده است. نیروهای القسام در بیانیه خود، شهادت این فرمانده را به ملت فلسطین و امت اسلامی و عربی تسلیت گفتند.

دبیرکل جنبش حزب‌الله لبنان، «سیدحسن نصرالله» امروز صبح در دیدار با رهبران جنبش حماس، مواضع و امکانات موجود در جبهه‌های مقاومت، به‌ویژه در نوار غزه را ارزیابی کرده و درخصوص تداوم همکاری‌ها و هماهنگی‌ها تا رسیدن به پیروزی تاکید کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید