2 پایگاه دیگر اسرائیل زیر آتش حزب الله

کدخبر: ۶۲۰۴۲۱
​ اقتصادنیوز:حزب‌الله لبنان امروز شنبه به هدف قرار دادن مواضع متعلق به اشغالگران در مرزهای با فلسطین اشغالی ادامه داد. خبرنگار الجزیره نیز گفت که به دلیل احتمال نفوذ یک پهپاد از جنوب لبنان، آژیرهای خطر در غرب الجلیل به صدا درآمده است.
2 پایگاه دیگر اسرائیل زیر آتش حزب الله

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازایسنا، حزب‌الله لبنان اعلام کرد که رزمندگان مقاومت اسلامی محل نیروهای پیاده‌نظام رژیم صهیونیستی در اطراف پادگان «هونین» را با تسلیحاتی مناسب و به طور مستقیم هدف قرار دادند.

براساس گزارش المیادین، حزب‌الله لبنان همچنین از هدف قرار دادن پایگاه «المطلة» با تسلیحات مناسب و به طور مستقیم خبر داد.

این عملیات رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان در پاسخ به کشتار ساکنان نوار غزه توسط رژیم صهیونیستی و در حمایت از مقاومت فلسطینیان و نیز حملات رژیم اشغالگر علیه روستاهای لبنان انجام می‌شود.

خبر مرتبط
9 اسرائیلی در 2 عملیات جداگانه در غزه کشته شدند

اقتصادنیوز : در ادامه نبرد نیروهای مقاومت فلسطین با ارتش اسرائیل ، دستکم ۹ نظامی اسرائیل دیگر در ۲ عملیات جداگانه در نوار غزه کشته شدند.

در همین حال، خبرنگار المیادین در جنوب لبنان شلیک مستقیم از لبنان به سمت شهرک متولا در جلیل علیا را تایید کرد، در حالی که رسانه‌های عبری از شلیک موشک‌های ضد تانک به سمت متولا (المطله) خبر دادند.

اوایل صبح امروز، مقاومت اسلامی لبنان (حزب‌الله) در بیانیه‌ای اعلام کرد که پایگاه «مرون» در واکنش اولیه به ترور صالح العاروری، معاون رئیس دفتر سیاسی حماس با ۶۲ موشک هدف قرار گرفت.

از سوی دیگر، نیروهای الفجر، شاخه نظامی جماعت اسلامی لبنان اعلام کردند که دو عملیات نظامی با پرتاب راکت به شهرک «کریات شمونه» در شمال فلسطین اشغالی انجام داده و اهداف موردنظر به طور مستقیم هدف قرار گرفته‌اند.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی گزارش داد که چهار موشک از جنوب لبنان شلیک شده و در مناطق باز نزدیک کریات شمونه فرود آمده است.

طی هفته‌های اخیر مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین شاهد تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی بوده است. طی هفت روز آتش‌بس میان رژیم اشغالگر و مقاومت فلسطین آرامش نسبی در این منطقه حکم‌فرما شد، اما در پی ازسرگیری تجاوزات تل‌آویو به نوار غزه، حملات متقابل میان حزب‌الله و رژیم اشغالگر نیز بار دیگر شدت گرفت.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی