مشاور سابق امنیت ملی آمریکا:

تاکتیک‌های ضد روسی بایدن شکست خورد

کدخبر: ۶۲۹۱۲۸
مشاور سابق امنیت ملی آمریکا تاکید کرد: تاکتیک‌های ضد روسی بایدن شکست خورده و تلاش‌های وی برای تنبیه مسکو بر سر بحران اوکراین به هیچ نتیجه‌ای نرسیده است.
تاکتیک‌های ضد روسی بایدن شکست خورد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، بولتون با اشاره به اینکه کمپین تحریمی غرب به رهبری آمریکا در پاسخ به حمله نظامی مسکو علیه اوکراین نتوانسته است اقتصاد روسیه را فلج کند، خاطرنشان کرد: اقتصاد روسیه از شروع تحریم‌ها تا به امروز تا حد زیادی بهبود یافته و از پس مشکلاتی که تحریم‌ها بر سر راه آن قرار داده بود برآمده اما اقتصاد اوکراین همچنان رو به وخامت است.

وی با بیان اینکه پوتین و دیگر رهبران خارجی بایدن را کاملاً ارزیابی کرده و می‌دانند که با چه کسی طرف هستند بنابراین او را زیاد جدی نمی‌گیرند، تاکید کرد: این ارزیابی‌ها و همچنین خروج فاجعه‌بار دولت بایدن از افغانستان در سال ۲۰۲۱، تصمیم‌گیری روسیه برای آغاز حمله به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲ را آسان‌تر کرد.

مشاور سابق امنیت ملی آمریکا ترس رئیس جمهور آمریکا را یک مشکل جدی برای ایالات متحده دانست و یادآور شد: بایدن در اوکراین یا خاورمیانه قاطعانه عمل نکرد زیرا از آغاز یک جنگ گسترده‌تر هراس دارد و فکر می‌کنم مردم آمریکا به خوبی دریافته‌اند که آنها در حال حاضر یک رئیس جمهور ضعیف دارند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید