منطقه المطله بمباران شد/ حمله پهپادی حزب‌الله لبنان به پادگان اسرائیل

کدخبر: ۶۳۲۹۳۷
اقتصادنیوز: حزب الله امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که در حمایت از مقاومت ملت فلسطین و پاسخ به حملات اسرائیل به مناطق جنوبی لبنان، یک پایگاه نظامی اشغالگران را در منطقه المطله با پهپاد انتحاری مورد حمله قرار داد.
منطقه المطله بمباران شد/ حمله پهپادی حزب‌الله لبنان به پادگان اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، حزب الله لبنان تاکید کرد که پهپاد انتحاری مذکور به دقت به هدف تعیین شده اصابت کرد.

روز دوشنبه نیز «علی فیاض» عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان، اعلام کرد که مقاومت لبنان فقط پنج درصد از توان خود را در رویارویی با دشمن اسرائیلی به کار گرفته است.

خبر مرتبط
عملیات جدید حزب الله لبنان علیه اسرائیل

اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان علیه رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی عملیات انجام داد.

وی اضافه کرد که دشمن صهیونیست برای توسعه نبرد و تبدیل آن به جنگ تمام عیار باید هزاران محاسبه انجام دهد. مقاومت لبنان روزانه مراکز تجمع دشمن صهیونیست را هدف قرار می‌دهد.

فیاض تصریح کرد: غیر از مقاومت، دیگر گزینه ها ناکارآمدی خود را ثابت کرده است، مادامی که اسرائیل غیرنظامیان و روستاها و عمق لبنان را هدف قرار می‌دهد.

عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان با بیان اینکه وظیفه ما، نشان دادن واکنش با نیت بازدارندگی و بازگرداندن امنیت و ثبات به روستاها و مناطق مورد هدف است، اظهار داشت: ما بار دیگر تاکید می‌کنیم که گزینه ای غیر از دفاع از خود نداریم و دشمن ما اشغالگر و متجاوز است و ما مورد حمله قرار گرفته‌ایم.

خبر مرتبط
سورپرایز رییس ستاد کل ارتش اسرائیل با بمب‌های حزب الله لبنان

اقتصادنیوز: یک پایگاه اسراییلی همزمان با بازدید رییس ستاد کل ارتش از سوی مقاومت حزب الله بمباران شد.

با آغاز عملیات طوفان الاقصی توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در حمایت از مردم فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید