موافقت نتانیاهو با طرح ارتش اسرائیل برای حمله به رفح

کدخبر: ۶۳۴۹۱۶
اقتصادنیوز: بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل با طرح نظامی ارائه شده برای حمله زمینی به رفح موافقت کرد.
موافقت نتانیاهو با طرح ارتش اسرائیل برای حمله به رفح

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز جمعه اعلام کرد وی با طرح ارتش رژیم صهیونیستی برای حمله زمینی به شهر رفح واقع در جنوب غزه موافقت کرده است.

موافقت نتانیاهو با حمله نظامی به رفح در شرایطی است که بیش از دو میلیون نفر از اهالی غزه پس از تجاوز ارتش رژیم صهیونیستی به سایر مناطق نوار غزه در این شهر پناه گرفته‌اند.

خبر مرتبط
سفر یک هیات اسرائیلی به دوحه برای مبادله اسرا

اقتصادنیوز: دفتر نتانیاهو از سفر یک هیات اسرائیلی به دوحه پایتخت قطر به منظور انجام مذاکره درباره معامله بر سر اسیران صهیونیست در غزه، خبر داد.این موافقت پس از جلسه کابینه جنگ رژیم صهیونیستی در صبح امروز و در پی آن جلسه کابینه کوچک امور سیاسی و امنیتی رژیم صهیونیستی صورت گرفت.

به نقل از سایت خبری عربی۲۱، دفتر نتانیاهو در بیانیه‌ای اعلام کرد ۲ طرح‌ انجام عملیات نظامی در رفح و طرح تدارک ارتش رژیم صهیونیستی برای تخلیه آوارگان و ساکنان، تصویب شده است.

پیشتر کابینه جنگی رژیم صهیونیستی برای حمله به رفح تا ماه رمضان ضرب‌الاجل صادر کرده بود.

علی‌رغم نگرانی‌های گسترده از تبعات حمله احتمالی رژیم صهیونیستی به رفح، نخست‌وزیر این رژیم اخیرا بار دیگر وعده خود مبنی بر حمله به این منطقه در جنوبی‌ترین نقطه نوار غزه را تکرار کرده بود.
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۲۹ فروردین

      اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

    کارگزاری مفید