یک گروه هکری اعلام کرد؛

وزارت جنگ اسرائیل هک شد

کدخبر: ۶۳۸۳۶۷
اقتصادنیوز: یک گروه هکری اعلام کرد که سایت وزارت جنگ رژیم اسرائیل را هک کرده است.
وزارت جنگ اسرائیل هک شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، یک گروه هکری روز پنج شنبه با انتشار اسناد و اطلاعاتی اینچنین اعلام کرد که به سامانه‌های وزارت جنگ اسرائیل نفوذ کرده است.

 این گروه هکری که با نامNethunter خود را معرفی کرده است در کانال تلگرامی به آدرس t.me/Nethunt3r اعلام کرده که موفق به دستیابی به زیر ساخت‌های وزارت جنگ  اسرائیل شده است.

این گروه برای اثبات ادعای خود فیلم نفوذ به سامانه‌ها و شبکه‌های داخلی وزارت جنگ صهیونیستها را هم منتشرکرده است.

خبر مرتبط
واکنش حماس به جنایت اسرائیل در کنسولگری ایران

اقتصادنیوز: عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت: حمله به کنسولگری جمهوری‌اسلامی ایران را نقض آشکار قوانین بین‌المللی و تجاوز به تمامیت ارضی کشورها می‌دانیم.

این گروه همچنین می‌گوید که به اسناد محرمانه‌ این وزارتخانه از جمله برخی نقشه‌های ساخت ابزارهای جنگی سلاح و قطعات تجهیزات نظامی و حتی اسناد مرتبط با سامانه پدافندی گنبد آهنین نیز دست یافته است.

خبر مرتبط
وحشت رژیم صهیونیستی از پاسخ احتمالی ایران/ پیش‌بینی یک افسر سابق اسرائیل

اقتصادنیوز: رئیس سابق دستگاه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی گفت: رئیس سابق دستگاه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی مدعی شد تهران ممکن است در پاسخ به حمله به کنسولگری خود در دمشق، آخرین جمعه ماه رمضان (فردا) «مستقیم یا از طریق نیابت» وارد عمل شود.

دسترسی به اسناد شرکت‌های داخلی و خارجی که با این وزارتخانه همکاری می‌کنند نیز بخش دیگری از اطلاعات افشا شده‌ این گروه است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی