محسن رضایی : اقدامی پشیمان کننده در انتظار اسرائیل است

کدخبر: ۶۳۸۴۶۵
اقتصادنیوز : عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت که حمله به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق تابلویی از استیصال اسرائیل که تمام خطوط قرمز بین‌المللی را زیر پا گذاشته‌اند و ملت ایران مطمئن باشند اقدامی پشیمان‌کننده در انتظار این رژیم است..
محسن رضایی : اقدامی پشیمان کننده در انتظار اسرائیل است

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، محسن رضایی در جمع خبرنگاران حاضر در راهپیمایی روز قدس با تسلیت شهادت سردار زاهدی و همرزمانش در پی حمله موشکی نظامیان صهیونیست به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق، اظهار کرد: این سرداران پرافتخار اسلام در راستای دفاع از آرمان‌های ملت ایران و دفاع از مظلومان فلسطین و حقوق انسانی و طبیعی آنان جان خود را تقدیم کردند.

خبر مرتبط
پیام خاتمی به مناسبت روز قدس/درخواست رئیس دولت اصلاحات از نخبگان

اقتصادنیوز: رئیس دولت اصلاحات با صدور پیامی به مناسبت روز قدس، تأکید کرد: از همه نخبگان و فعالان سیاسی و مدنی میهنم می‌خواهم که بیش از پیش در متن تحول جهانی قرار گیرند که اساس آن محکومیت اشغال، سرکوب و دفاع از حقوق فلسطینیان و جرم و جنایت دانستن اعمال زور از سوی رژیم صهیونیستی است.

وی افزود: رژیم صهیونیستی در یک باتلاق بزرگ گرفتار شده که برای نجات خود از آن دست به هر جنایتی می‌زند. شکست مفتضحانه ارتش اسرائیل چه در دفاع از خود و چه در آزادسازی اسرایش او را به شدت بحران‌زده کرده و آبرو و حیثیت نظامی‌اش از دست رفته است.
رضایی تاکید کرد: تبلیغاتی که در ۱۰ سال گذشته برای آینده جدید خودشان داشتند برباد رفته است و عادی‌سازی روابط با کشورهای عربی نیز برباد رفته است و به همین دلیل به هر اقدامی دست می‌زند تا از باتلاق بیرون رود.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: اقدامی که در حمله به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق انجام داد و به شهادت سردار زاهدی از قهرمانان دفاع مقدس و همرزمانش منجر شد، تابلویی از استیصال صهیونیست‌هاست که تمام خطوط قرمز بین‌المللی را زیر پا گذاشته و ملت ایران مطمئن باشد اقدامی پشیمان‌کننده در انتظار این رژیم است.
 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی