شهادت مسئول عملیات پلیس غزه

کدخبر: ۶۴۰۰۱۳
اقتصادنویز : مسئول عملیات پلیس استان‌های «غزه» و «شمال» نوار غزه به همراه پسرش در پی حمله ارتش اسرائیل به خانه آن‌ها به شهادت رسیدند.
شهادت مسئول عملیات پلیس غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، بمباران منطقه‌های مختلف نوار غزه از سوی ارتش رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد.

ارتش رژیم صهیونیستی باز هم نیروهای پلیس نوار غزه را که مسوولیت توزیع کمک‌های بشردوستانه در استان‌های غزه و شمال این باریکه را بر عهده دارند هدف قرار داد.

بر اساس گزارش منابع فلسطینی مسوول عملیات پلیس استان‌های «غزه» و «شمال» نوار غزه به همراه پسرش در نتیجه حمله ارتش رژیم صهیونیستی به خانه آن‌ها به شهادت رسیدند.

همچنین جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی اطراف برج‎های «الصالحی» در شمال اردوگاه «النصیرات» در مرکز نوار غزه را بمباران کردند و اردوگاه «الجدید» در منطقه النصیرات را نیز با بمب‌های ممنوعه فسفری هدف قرار دادند.

مسجد بزرگ النصیرات در اردوگاه النصیرات نیز از سوی توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی هدف گرفته شد.

بر اساس گزارش‌های رسیده از صبح امروز تاکنون ۶ شهید و ۷۲ زخمیِ حمله‌های ارتش رژیم صهیونیستی به اردوگاه «الجدید» واقع در غرب النصیرات به بیمارستان «العوده» منتقل شده‌اند.

خبرنگار الجزیره نیز اعلام کرد که در پی حمله ارتش رژیم صهیونیستی به شمال اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه ۲ خبرنگار زخمی شده‌اند.

خبرنگار المیادین هم گزارش داد که درگیری میان نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی و مبارزان مقاومت فلسطین در شمال اردوگاه النصیرات همزمان با حمله‌های توپخانه‌ای صهیونیست‌ها و پرتاب گلوله‌های دودزا از سوی آنان ادامه دارد.

خبرنگار شهاب نیوز نیز از تداوم حمله‌های توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به شرق خان‌یونس در جنوب نوار غزه خبر داد.

کمی پیش‌تر نیز وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که حمله‌های ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون به شهادت ۳۳ هزار و ۶۳۴ نفر انجامیده است.

همچنین وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه بیان کرد که شمار زخمی‌های این حمله‌ها به ۷۶ هزار و ۲۱۴ نفر افزایش یافته است.

علاوه بر این وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه تصریح کرد که ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی در ۲۴ ساعت گذشته ۸ کشتار و جنایت را علیه فلسطینیان ساکن نوار غزه مرتکب شده است.

بر اساس اعلام این نهاد فلسطین حمله‌های ۲۴ ساعت گذشته ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه به شهادت ۸۹ فلسطینی و زخمی‌شدن ۱۲۰ نفر دیگر انجامیده است.

 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی