بدرالدین الحوثی به مسلمانان چه پیامی داد؟

کدخبر: ۶۵۳۷۳۹
اقتصادنیوز: رهبر جنبش انصارالله یمن با اشاره به اینکه عید سعید قربان برای رهایی بشریت از تسلیم در برابر طاغوت و شیاطین است، توصیه‌هایی به مسلمانان برای یاری دادن به ملت مظلوم فلسطین کرد.
بدرالدین الحوثی به مسلمانان چه پیامی داد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم،  سید «عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن شب گذشته در سخنرانی خود به مناسبت عید سعید قربان اعلام کرد که این عید را به زائران خانه خدا، امت اسلامی و قبل از همه به ملت فلسطین و رزمندگان آن تبریک می‌گویم.

الحوثی همچنین گفت: عید سعید قربان را به ملت عزیز و مسلمان یمن و رزمندگان آن در همه جبهه‌ها و میادین و نیز به تشکیلات نظامی و امنیتی که وظیفه خود را در جهاد و دفاع از امنیت و آزادی ملت یمن انجام می‌دهند تبریک می‌گویم.

رهبر انصارالله اظهار داشت: عید سعید قربان برای رهایی بشریت از تسلیم شدن در برابر طاغوت مستکبر است.

عبدالملک الحوثی در ادامه تاکید کرد: مردم ما از حج محروم شده‌اند و رژیم سعودی با وضع مالیات و زیر چتر جهت‌گیری‌های سیاسی خود موجب محرومیت ملت ما از حج شده است. عید قربان مناسبتی برای تحکیم اصول ایمانی و آمادگی برای فداکاری، تقویت روحیه بخشش و نیکی و کمک به فقرا و نیازمندان است.

خبر مرتبط
غزه؛ محور گفتگوی دبیرکل گردان‌های حزب الله عراق با رهبر انصار الله

دبیرکل گردان‌های حزب الله عراق در گفتگوی تلفنی با رهبر جنبش انصار الله یمن بر حفظ آمادگی و هماهنگی بین نیروهای محور مقاومت برای حمایت از غزه تأکید کرد.

رهبر انصارالله تصریح کرد: درسی که می‌توان از حج آموخت، کمک صادقانه به ملت مظلوم فلسطین است که از تجاوزات رژیم وحشی صهیونیستی رنج می‌برد. بنابراین مسلمانان باید به مسئولیت دینی خود در یاری دادن ملت مظلوم فلسطین با همه ابزارهای مشروع و در همه زمینه‌ها عمل کنند.

وی اظهار داشت: هرگونه سهل انگاری مسلمانان در یاری دادن به ملت فلسطین به معنای خدمت به دشمن صهیونیستی است. ملت ما در انجام وظیفه مقدس جهادی خود در حمایت از مردم فلسطین و رزمندگان شریف آن از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

خبر مرتبط
انصار الله چه پیشنهادی به حماس داد؟

اقتصادنیوز: یکی از رهبران جنبش حماس تأکید کرد صنعا افتخار می‌کند که میزبان دفتر سیاسی حماس باشد.

رهبر جنبش انصارالله در پایان سخنان خود گفت: ملت ما به دنبال عملیات نظامی هرچه موثرتر، هدف قرار دادن کشتی‌های مرتبط با دشمنان و ارتقای فعالیت‌های جهادی خود هستند. مردم یمن به موضع صادقانه خود در حمایت از ملت فلسطین پایبند هستند و تا زمان پیروزی کنار آنها می‌مانند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی