اتحادیه عرب نشست اضطراری برگزار می‌کند

کدخبر: ۶۵۷۴۶۸
اقتصادنیوز: دبیرخانه اتحادیه عرب اعلام کرد که نشست اضطراری شورای اتحادیه عرب در سطح نمایندگان دائم فردا - پنجشنبه - برگزار می‌شود.
اتحادیه عرب نشست اضطراری برگزار می‌کند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، دبیرخانه اتحادیه عرب امروز چهارشنبه اعلام کرد که نشست اضطراری شورای اتحادیه عرب در سطح نمایندگان دائم فردا پنجشنبه برگزار می شود.

براساس این گزارش هدف از این نشست، بررسی راه های مقابله با جنایت های کشتار جمعی و حملات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین است.

این نشست بنا به درخواست کشور فلسطین و به ریاست موریتانی برگزار خواهد شد.

حسام زکی، معاون دبیرکل اتحادیه عرب گفت که نشست مذکور پس از رایزنی های دبیرخانه اتحادیه عرب، جمهوری اسلامی موریتانی و کشور فلسطین و با موافقت شماری از کشورهای عربی برگزار می شود.

خبر مرتبط
لغو یک تصمیم بعد از 8 سال/ اتحادیه عرب به آغوش حزب‌الله برگشت

اقتصادنیوز: اتحادیه عرب بعد از اینکه به مدت هشت سال حزب الله لبنان را گروه تروریستی می‌خواند، از تصمیم خود منصرف شد و حزب الله را از لیست گروه های تروریستی خارج کرد.

وی افزود که این در حالی است که رژیم صهیونیستی به کشتار جمعی ملت فلسطین در طول حدود ۹ ماه به صورت پیوسته و در سایه تحریم های این رژیم علیه فلسطین با هدف جلوگیری از استقلال فلسطین و اصرار بر الحاق اراضی کرانه باختری و گسترش شهرک سازی، تضعیف اختیارات دولت فلسطین و سرقت اموال آن و تحریم مقامات فلسطین شامل اخراج و ممنوعیت سفر ادامه می دهد.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی