آتش‌سوزی عمدی در این کشور چند پناهجو را به کام مرگ کشاند؟

کدخبر: ۶۵۸۵۲۴
اقتصادنیوز: رسانه‌های آلمانی اعلام کردند در آتش‌سوزی عمدی که امروز (دوشنبه) در محل سکونت پناهجویان در یکی از شهرهای آلمان رخ داد، یک نفر کشته و ۲۰ نفر مجروح شدند.
 آتش‌سوزی عمدی در این کشور چند پناهجو را به کام مرگ کشاند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رسانه‌های آلمانی امروز گزارش دادند در آتش‌سوزی عمدی در یک پناهگاه پناهندگان در آلمان، یک نفر کشته و ۲۰ نفر مجروح شدند.

بر اساس گزارش روزنامه آلمانی «بیلد» در پی وقوع یک درگیری، پلیس آلمان به محل زندگی پناهجویان در شهر «بوخهُلتس» اعزام شده و در آنجا با مردی مواجهه می‌شود که یک مایع قابل‌اشتعال در دست دارد. مایه ناگهان منفجر می‌شود و به دنبال آن، آتش‌سوزی به سرعت گسترش یافته و ۳۰ کانتینر را به کام حریق می‌کشاند.

در این حادثه ۲۰ نفر مجروح شده‌اند که از این میان هشت نفر به بیمارستان منتقل شدند. به گزارش پلیس آلمان، عامل حمله در حریق کشته شده و انگیزه وی برای مقامات مسئول روشن نیست.

خبر مرتبط
خداحافظی تونی کروس؛ این‌بار از آلمان/کدام کشور مقصد نهایی فوق ستاره شد؟

اقتصادنیوز: ستاره تیم ملی آلمان که چند روز پیش با انتشار پیامی در شبکه «ایکس» به طور رسمی با فوتبال ملی خداحافظی کرد، حالا مقصد اصلی خود را برای زندگی مشخص کرد.

همچنین گزارش‌ها حاکی از آن است که یک افسر پلیس آلمان در این حادثه به شدت مجروح شده و با امداد هوایی به بیمارستان منتقل شده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی