کدخبر: ۳۷۴۶۶۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

قیمت انواع دلار، یورو، سکه و درهم در بازارهای مختلف روز ‌یکشنبه+جدول

اقتصاد نیوز : روز یکشنبه تا نیمه روز قیمت ارز در بازارهای مختلف نوسان اندکی داشت، دلار به کانال ۲۵ هزار تومانی برگشت و قیمت سکه در سطح ۱۲ میلیون ماندگار بود.

به گزارش اقتصاد نیوز، در معاملات صبح یکشنبه بازار آزاد، قیمت دلار بار دیگر به کانال 25 هزار تومانی ریزش کرد و قیمت سکه 12 میلیون تومان شد. 

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح امروز 25 هزار و 4 تومان بود که نسبت به روز شنبه کاهش داشت. قیمت دلار در بازار متشکل در نیمه روز به 25هزار و 42 تومان رسید. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز 25 هزار و 254 تومان بود که نسبت به قیمت بسته شده دیروز کاهش داشت و در نیمه روز به 25 هزار و 292 تومان رسید. 

قیمت ارزهای صرافی ملی

قیمت دلار صرافی ملی در نیمه روز با کاهش 100 تومانی نسبت به قیمت اولیه صبح امروز، به 25 هزار و 850 تومان رسید. قیمت یورو نیز با کاهش 100 تومانی نسبت به صبح امروز، 30 هزار و 600 تومان اعلام شد. 

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح یکشنبه بازار آزاد با کاهش 200 تومانی نسبت به قیمت بسته شده روز شنبه، یک کانال پایین آمد و به 25 هزار و 800 تومان رسید. 

قیمت درهم در بازار آزاد روند کاهشی داشت و با 130 تومان کاهش نسبت به قیمت بسته شده دیروز، در نیمه روز به قیمت 7 هزار و 150 تومان مبادله شد. 

قیمت ارز بازارها

این مطلب برایم مفید است
60 نفر این پست را پسندیده اند