بیت کوین مرز روانی مهم را پس گرفت

نوسان قیمت بیت‌کوین حول مرز حساس

کدخبر: 399878
قیمت بیت کوین حول یک مرز حمایتی مهم در نوسان است برخی از صعود مجدد سخن می گویند برخی احتمال می دهند اگر زیر مرز 55 هزار دلار بسته شود احتمال نزول بیشتر هست.

قیمت بیت‌کوین پس از صعود به قله 61 هزار دلاری در هفته گذشته، امروز وارد کانال نزولی شد. قیمت این ارز دیجیتال در مقطعی از روز از سطح حمایتی 55 هزار دلاری عقب نشست و به 53 هزار و 350 دلار رسید. اما پیش‌بینی حامیان بیت‌کوین مبنی بر موقتی بودن این افت قیمت به زیر سطح 55 هزار دلاری محقق شد و این ارز دیجیتال مجددا به بالای سطح حمایتی بازگشت. با این وجود بر اساس آخرین گزارش سایت کوین دسک، بیت‌کوین روند نزولی را دنبال می‌کند. بر این اساس به نظر می‌رسد به رغم کاهش دامنه نوسان‌ها، و علامت گرفتن بیت‌کوین از سایر بازار‌ها، هنوز رفتار نوسانی این ارز دیجیتال ادامه دارد.

اکنون به نظر می‌‌رسد بازار برای یک حرکت حرکت جدید به ارقام بالاتر آماده است، زیرا نرخ تأمین سرمایه های آتی بیت‌کوین (هزینه نگهداری طولانی موقعیت‌های محاسبه‌شده در هر هشت ساعت(دوشنبه و سه شنبه، پس از از بین رفتن اهرم صعودی اضافی توسط رمزارزهای عقب‌مانده، به شدت از 0.124٪ به 0.08٪ کاهش یافته است.

 

 

 

 

 

 

 

تیتر یک
  • در گزارش «اقتصادنیوز» از بازار متشکل ارزی بررسی شد؛

    اقتصادنیوز: در معاملات امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ اختلاف بین قیمت دلار بازار آزاد و سنا افزایش یافت، اما یورو آزاد به یورو…

از دست ندهید
بلیط هواپیما