ریپل مسائل حقوقی را پشت سر می‌گذارد

تانگو قیمت طلا با دلار/ کدام ارز دیجیتالی جهش کرد؟

کدخبر: 403673
اقتصاد نیوز:قیمت طلا در نیمه دوم روز سه شنبه کمی افت کرد. شاخص دلار رو به افزایش است. بیت کوین به 60 هزار دلار نزدیک شد اما مهم ترین خبر جهش ریپل در بازار بود.

به گزارش اقتصادنیوز، قیمت طلا که دومین روز کاری کاری هفته را با روند صعودی آغاز کرده و تا نزدیکی 1740 دلار نیز بالا رفته بود، دوباره قدری افت را تجربه و در حوالی 1730 دلار نوسان می‌کند. شاخص دلار نیز که در هفته گذشته، بعد مدت‌ها تغییرات منفی را به ثبت رسانده بود، در حال حاضر رو به افزایش است. از این رو افت مجدد قیمت طلا بعد از صعود به نزدیکی 1740 دلار، ممکن است تحت تاثیر، رشد شاخص دلار اتفاق افتاده باشد. البته روند تغییرات قیمت طلا مانند هفته گذشته، کاملا نزولی نیست و نوسان‌هایی با دامنه کم را تجربه می‌کند.

رشد قیمت بیت‌ کوین

قیمت بیت کوین نیز امروز به طور کلی روند افزایشی را دنبال کرد و دوباره به 60 هزار دلار نزدیک شد. بیش‌ترین قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته 59 هزار و 484 دلار و کمترین قیمت آن 57 هزار و 384 دلار بوده است.

ریپل مسائل حقوقی را پشت سر می‌گذارد

قیمت ارز دیجیتال ریپل در عرض کمتر از پنج ساعت، رشد حدود 30 درصدی را به ثبت رساند و در نزدیکی 1.1 دلار قرار گرفت. کمیسیون بورس و ارواق بهادار ایالات متحده آمریکا در دسامبر 2020 دادخواستی علیه XPR تنظیم کرده و صرافی‌ها را وادار به خارج کردن ریپل از لیست خود کرده بود. دادگاه اخیرا با درخواست شرکت XPR موافقت کرده، تا درخواست افرادی را که از محدودیت‌های قضایی ایجاد شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، متضرر شده قبول نموده و این درخواست‌ها را در بررسی پرونده XPR لحاظ کند. به دنبال انتشار این خبر قیمت ریپل رشد قابل توجهی را ثبت کرده و به بیش از یک دلار رسید. ریپل یکی از ارزهای قدیمی بازار ارز دیجیتال محسوب می شود و کاربرد آن عمدتا در نقل و انتقال‌های مالی بین بانکی است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما