اتریوم رکورد زد /رقابت بین دو ارز دیجیتالی

کدخبر: 404570
اقتصادنیوز : در اوایل امروز ، اتریوم، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ، با بالاترین رشد در تمام دوران خود ، به اولین سطح در سطح 2200 دلار رسید.

بر اساس گزارش اقتصادنیوز، اتریوم به بالاترین سطح خود در تاریخ رسیده است ، دلایلی وجود دارد که این ارز دیجیتالی به 2200 دلار رسید.

 

اتریوم

طبق داده های ارائه شده توسط یک شرکت تحلیلی ، سانتی منت ، دومین ارز رمزنگاری شده از دسامبر(دی) ۱۹درصد کاهش چشمگیر داشته است.

اتریوم به کیف پول های دیجیتالی منتقل می شود یا در سیستم عامل های DeFi قفل می شود. براساس تحلیل ها کاهش عرضه اتریوم در مبادلات خوب است زیرا از فروش عمده جلوگیری می کند.

باید در نظر داشت که خیلی از افراد نمی توانند حتی نیمی از بیت کوین را خریداری کنند. اما اتریوم متفاوت است. اتریوم به دلیل کمتر بودن ارزش، موجب افزایش طرفدارهای عامی بیشتری شده است.

به همین ترتیب پیش بینی می شود در آینده نزدیک خریدارهای بیشتری در این بازار دیده شود که همین موجب افزایش قیمت این ارز دیجیتالی خواهد شد.

این در حالی است که برخی کارشناسان دیگر، معتقدند اتریوم در سطح ۲ هزار دلاری دوام نخواهد آورد و دوباره سقوط قیمت را در این ارز شاهد خواهیم بود.

 

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما