چرا دوج سرمایه گذاران را جذب می کند؟

دوج کوین، بیت‌کوین نیست/ارز دیجیتالی که می‌تازد

کدخبر: 406348
اقتصادنیوز : چرا دوج کوین همچنان به جذب مشتری های بلند مدت ادامه می دهد ؟

بر اساس گزارش اقتصادنیوز، قیمت دوج کوین طی 24 ساعت گذشته بیش از 140 درصد افزایش یافته است و altcoin(آلتکوین) در حال حاضر رتبه 7 را با توجه به سرمایه بازار در اختیار دارد. حجم مبادله های دائمی به 36.99 میلیارد دلار جدید رسیده است که از 12 آوریل 1877 درصد افزایش یافته و تمام سرمایه گذاران در این زمینه در سطح قیمت فعلی سودآور هستند.

سوال مهم تاجران خرده فروشی این است که آیا این معیار سفته بازی یا اهرم فشار است؟ در  تجمع در حال توسعه آلتکوین ، معامله گران خرده فروشی صعودی هستند و بیش از حد سود می برند. در مورد دوج کوین ، کمتر از 12٪ سرمایه گذاران را کمتر از یک ماه این ارز دیجتالی را نگه داشته اند.

آنچه DOGE را از سایر ارز ها جدا می کند این است که 61٪ از دارنده ها بیش از یک سال است که سکه را در دست دارند. واضح است که این نکته در مورد سایر altcoin های برتر که سودهای دو و سه رقمی ارائه می دهند صدق نمی کند. اکثر altcoin ها دارای سرمایه گذاران کوتاه مدت ، طولانی مدت پایین هستند و جالب اینکه DOGE برعکس آن است. در برخی مواقع ، وقتی صحبت از altcoin های پمپاژ می شود ، نسبت ریسک و پاداش کج و معوج است. این واقعیت که DOGE از سرمایه بازار بالاتری نسبت به تسلا برخوردار است ، بیش از یک سال افزایش مداوم ، روشن می کند که این فقط حدس و گمان نیست که قیمت را تحریک می کند.

از 13 آوریل 2021 ، قیمت DOGE از 0.07 دلار به 0.34 دلار رسیده است.

در اکوایران ببینید: شگفتی‌ ساز بازار رمزارزها

دوج کوین بیت کوین بعدی نیست

برای کسانی که مدت طولانی در این صنعت بوده اند، دوج کوین همیشه یک چیز عجیب و غریب بوده است: پروژه ای که دارای قابلیت استثنایی و جذابیت کاربران جدید است در حالی که فاقد بسیاری از ویژگی های مفید یا ارزشمند ارزهای رمزپایه است.

این پروژه که در سال 2013 توسط جکسون پالمر و بیلی مارکوس ایجاد شد ، سالها پیش توسط بنیانگذاران و توسعه دهندگان،رها شد. تا همین اواخر ، آن چنان در وضعیت ضعیفی به سر می برد که حتی نمی توانست زیرساخت های بلاکچین خود را تأمین کند و در سال 2014 خود را به ارز رمزنگاری اولیه دیگری به نام litecoin ، منتقل کرد.

در آن زمان ، این اقدام ضروری به نظر می رسید - سوالاتی در مورد اینکه آیا دوج می تواند اصلا زنده بماند و وجود داشت.

برای بیت کوین ، این ابزار دارای دو اتفاق خوب است. یکی قابل پیش بینی بودن است. مردم ارزهای محلی خود را به بیت کوین تبدیل می کنند ، زیرا آنها به دنبال راهی برای ذخیره ارزش جدا از واقعیت های سیاسی و اقتصادی محلی هستند. همه در مورد عرضه ثابت بیت کوین و همچنین سیاست پولی آن که تا حد زیادی تغییرناپذیر است ، می دانند و این امر باعث می شود دولت به طور گسترده از دسترس خارج شود.

دلیل دیگر ، که حتی ممکن است از اهمیت بیشتری برخوردار باشد ، نقدینگی است. مردم می خواهند مطمئن باشند که وقتی تصمیم به فروش می گیرند ، همیشه شخصی در آنجا خواهد بود که می خواهد با قیمت بازار خرید کند.

بنابراین ، حتی اگر از نظر محلی می توان بیت کوین را بسیار گران ارزیابی کرد ، دلیل آن افزایش خرید است. مردم می توانند سایر ارز ها را انتخاب کنند ، اما این «دم طولانی» سرمایه گذاری رمزنگاری به طرز باورنکردنی و به طور فزاینده ای متنوع است ، زیرا تعداد توکن هایی که می توان از آنها انتخاب کرد ، گسترش پیدا می کند. به بیان ساده ، بیت کوین بسیار مفید است زیرا همه از آن استفاده می کنند.

 

تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛ ۲۴ اردیبهشت

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات ۲۴ اردیبهشت در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار…

از دست ندهید
بلیط هواپیما