آینده ارزهای رمزنگاری شده در جهان؛

بیت کوین زیر سایه اتریوم /روزهای قرمز رهبر ارزهای دیجیتالی

کدخبر: 414014
اقتصادنیوز : یک صرافی ارز رمزنگاری دلایل کاهش قیمت بیت کوین را در گزارش خود بررسی کرده و ضمن آن آینده بیت کوین را پیش بینی کرده است.

بر اساس گزارش اقتصادنیوز، بیت کوین در پایان آوریل (اردیبهشت) 3.62٪ سقوط کرده بود ، علی رغم اینکه در یک روندی از «پیروزی» قرار داشت و در 14 آوریل (۲۵ فروردین) به 64هزار و 847 دلار رسیده بود.

فاکتورهای مختلفی در این زمینه وجود دارد که در گزارشی توسط OKEx ، صرافی ارز رمزنگاری شده برای تجارت ارزهای رمزپایه مختلف ،مورد بررسی قرار گرفته است. شاخص دلار در آوریل از 93 به 90 و همچنین عملکرد خزانه داری 10 ساله ایالات متحده از 1.75٪ در مارس (فروردین) به 1.53٪ در آوریل کاهش پیدا کرد.

بازگشت رمزارزها به مسیر صعود/ رشد قیمت اغلب ارزهای دیجیتال

حمایت قاطعانه ایلان ماسک از ارزهای دیجیتال/ سیگنال مثبت به بیت کوین مخابره شد!

OKEx خاطرنشان کرده است: این عوامل منجر به افزایش کلی قیمت دارایی های ریسک پذیر می شود ، با این حال ، شاخص نوسانات ، که مناطق بی ثبات مورد انتظار در بازار را برجسته می کند ، نیز رو به نزول بوده اند. در مقابل بیت کوین ، شاخص S&P 500 و نزدک در ماه آوریل با سرعتی بالا 5.3٪ و بازده ماهانه 5.4٪ بالا رفتند.

معاملات آتی بیت کوین

گذشته از عمومی شدن Coinbase(صرافی ارز رمزنگاری) که باعث سود بردنش می شود، حق بیمه قراردادهای آتی بیت کوین به 11٪ افزایش یافت. روزی که Coinbase در Nasdaq درج شد ، بیت کوین با انتشار این خبر سقوط کرد.

در یکشنبه سوم آوریل (۱۴ فروردین) در شرایطی که نقدینگی کم بود ، یک سقوط فوری رخ داد. بیت کوین با یک افت 16 درصدی از 61 هزار دلار در یک لحظه به 50هزار و 900 دلار رسید.

این امر منجر به بیشترین ضرر در ازه زمانی 24 ساعته در بورس ها شد که معادل با 9.54 میلیارد دلار بود. بهره بیت کوین در همان روز 27٪ کاهش یافت و تا پایان ماه قادر به بازگشت به سطح قبل از سقوط نبود.

در سوی دیگر، اتریوم هشتمین ماه متوالی سود خود را در آوریل ثبت کرد و بهترین سود ماهانه خود را پس از ژانویه (دی) 2هزار و 921 دلار با 48٪ رشد کسب کرد.

در اکوایران ببینید: فرار زودهنگام از بیت‌کوین

جهش قیمت ETH از 1850 دلار در اوایل آوریل به 2،800 دلار در پایان ماه رسید. این رشد بیشتر آلتکوین را تشویق کرد.

به گفته TradingView ، این امر همچنین منجر به افت 17 درصدی بیت کوین شد و در پایان ماه به 50 درصد نزول رسید.

با ظهور دوج کوین ، ارزهای رمزپایه دیگری با مضامین سگ شکل گرفته اند. یعنی Shiba INU (SHIB) ، در ابتدای ماه مه قابل توجه بود. ایجاد این آلتکوین های کوچکتر می تواند باعث رکود بیت کوین شود.

اتریوم به دلیل اجماع قوی صعودی در بازار فضای بیشتری برای رشد دارد. اتریوم همراه با سایر ارزهای رمزپایه هنوز می توانند مانند گذشته نسبت به بیت کوین عملکرد بهتری داشته باشند.

ماه مه (خرداد) ماهی است که بیت کوین در گذشته پیشرفت های بسیار خوبی داشته است، در حالی که میانگین بازدهی ماه مه 21٪ است ، رهبر بازار قبل از اینکه بتواند به راحتی در بالای سوددهی ترین ها قرار بگیرد ، باید به بالای 60هزار دلار برسد.

 

تیتر یک
  • کاهش شدیداختلاف نرخ سنا و بازار آزاد برای دلار و یورو

    اقتصادنیوز: امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ قرار گرفتن درهم بالای مرز حساس به رشد قیمت دلار کمک کرد و قیمت سکه امامی تحت تاثیر رشد…

از دست ندهید
بلیط هواپیما