ارتقاء نرم افزار اتریوم فعال شد

واکنش قیمت اتریوم به اتمام هارد فورک لندن

کدخبر: ۴۳۱۳۶۴
بعد از پایان هارد فورک لندن اتریوم 3.6 درصد جهش کرد و به 2 هزار و 786 دلار رسید.
واکنش قیمت اتریوم به اتمام هارد فورک لندن

به گزارش اقتصادنیوز، آخرین ارتقاء هارد فورک اتریوم ، با عنوان "لندن" ، روز پنجشنبه به طور رسمی در شبکه فعال شد  هدف آن بهبود تجربه کاربری ، ارزش پیشنهادی و موارد دیگر شبکه اتریوم است.

با ارتقا نرم افزاری دومین شبکه بلاک چین بزرگ ، انتظار می رود هزینه تراکنش ها  تثبیت و عرضه توکن اتر کاهش یابد.هارد فورک لندن بخشی از فرایند انتقال شبکه اتریوم به نسخه دوم یا همان «اتریوم ۲.۰» است که نهایت الگوریتم اجماع شبکه را از اثبات کار به اثبات سهام تغییر می‌دهد.

برخی تحلیل گران اعتقاد دارند با رشد شبکه اتریوم با تمام برنامه های کاربردی روی آن ، در میان مدت و بلند مدت روند صعودی می یابد و اتر در نهایت در افق زمانی طولانی تری از بیت کوین بهتر عمل کند.

 

هارد فورک چیست؟

هاردفورک تغییرات اساسی و جدی در ساختار بلاکچین ایجاد می کند. زمانی که کاربران زیادی نخواهند از قوانین شبکه پیروی کنند، هاردفورک شکل می گیرد. معمولا هاردفورک باعث تولد یک بلاکچین جدید در دل شبکه قدیمی می شود. به این ترتیب اعضای شبکه می توانند انتخاب کنند که می خواهند بر روی کدام بلاکچین فعالیت کنند. این اتفاق بارها و بارها در طول سالهای گذاشته برای اتریوم افتاده است. علاوه بر اتریوم در سال های گذشته، بلاکچین های دیگری مانند بیت کوین نیز دچار هاردفورک شده اند. برای مثال بیت کوین کش حاصل هاردفورک بزرگ بیت کوین در سال ۲۰۱۷ بود.

هارد فورک لندن بیش از ارتقاء قبلی مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. رشد بازارهای رمزنگاری در طول سال 2021 به اتریوم کمک کرد تا اخبار را در خط مقدم قرار دهد و سرمایه گذاران به تأثیر بالقوه ای که EIP های جدید می توانند بر کل شبکه داشته باشند ، علاقه مند شده اند.

 

 

 

 

تیتر یک
کارگزاری مفید