پیش بینی روند بازار سکه

قیمت سکه منتظر استارت طلا

کدخبر: 433681
سکه طی این دو روز نسبت به انتهای هفته گذشته رشد نزدیک به 2.5 درصدی یعنی 300 هزار تومانی را تجربه کرده است. با باز شدن طلای جهانی چشم بازار به اونس خواهد بود.

به گزارش اقتصاد نیوز، قیمت سکه در روزهای که بازار طلای جهانی تعطیل بود همراه با دلار به پیش روی ادامه داد. قیمت سکه در معاملات روز گذشته با رشد قیمت دلار  به پشت مرز 12 میلیون تومان رسید.

قیمت سکه گرچه در پایان کار با یک اصلاح قیمتی روبرو شد اما شواهد نشان می دهد در سطوح کنونی تقاضا برای آن وجود دارد. زیرا بسیاری تصوری می کنند قیمت طلا در بازار جهانی صعودی آغاز خواهد و این صعود موتور محرکی برای قیمت سکه خواهد بود.

چهار گسل بازار ارز/سمت و سوی قیمت دلار پس از تعطیلات

اما از منظر فنی قیمت سکه با دو نقطه مقاومت 12 میلیون و در ادامه مقاومت مهم تر 12 میلیون و 200 هزار تومان قرار دارد. در نقطه مقاومت معمولا اکثر معامله گران با هدف سودگیری فروشنده می شوند بنابراین به نظر می رسد عبور از این نقطه سخت خواهد بود و البته شکست ان نیز هموار سازی حرکت قیمت سکه در کانال جدید است.


سکه طی این دو روز نسبت به انتهای هفته گذشته رشد نزدیک به 2.5 درصدی یعنی 300 هزار تومانی را تجربه کرده است.  با باز شدن طلای جهانی چشم بازار به اونس خواهد بود.

 

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: دیروز طلا در بازارهای جهانی روندی صعودی نسبی را طی کرد. با این حال می‌توان گفت به صورت کلی بازارهای طلا و…

از دست ندهید
بلیط هواپیما