سقوط قیمت بیت کوین به زیر 43 هزار دلار

ضرر سنگین معامله گران بیت کوین /طلا نزولی شد

کدخبر: 467181
در روز جاری طلا و بیت کوین هر دو با کاهش قیمت رو به رو شدند و سقوط بیت کوین به زیر 43 هزار دلار به ثبت رسید.

براساس گزارش اقتصادنیوز، قیمت طلا صبح پنجشنبه در آسیا کاهش یافت، زیرا صورتجلسه منتشر شده از نشست فدرال رزرو ایالات متحده حاکی از یک موضع جنگ طلبانه در بحبوحه افزایش آمار کرونا بود.

فدرال رزرو صورتجلسه نشست دسامبر خود را در روز چهارشنبه منتشر کرد که نشان می دهد بانک مرکزی شاید سریعتر از حد انتظار نرخ بهره را افزایش دهد. در این صورتجلسه همچنین آمده است که فدرال رزرو می تواند سرعت کاهش دارایی های بانک را برای کاهش تورم بالا تسریع بخشد.

معاملات آتی طلا با 0.66 درصد افزایش به 1671.75 دلار رسید. دلار که به طور معمول معکوس به طلا حرکت می کند، صبح پنجشنبه افزایش یافت.

سرمایه‌گذاران اکنون منتظر گزارش مشاغل ایالات متحده از جمله حقوق و دستمزد غیرکشاورزی هستند که در روز جمعه منتشر می شود.

gold

کاهش ادامه‌دار قیمت بیت‌کوین

سقوط بیت کوین به زیر 43 هزار دلار، منجر به کاهش 800 میلیون دلار در نقدینگی ارزها می شود. بیش از 87 درصد از ضررها ناشی از معامله گران ارزهای دیجیتال در موقعیت های خرید است.

بر اساس داده‌های ابزار تحلیلی Coinglass، در ۲۴ ساعت گذشته، معاملات آتی کریپتو به ارزش بیش از ۸۱۲ میلیون دلار با شکستن سطح پشتیبانی ۴۶هزار دلاری بیت‌کوین و کاهش به ۴۳هزار دلار صورت گرفت.

بیت کوین صبح پنجشنبه پس از معامله بالای 47هزار دلار در روز چهارشنبه، در ساعات آسیایی به 42هزار و 500 دلار سقوط کرد. معامله گران تنها در معاملات آتی ردیابی شده توسط بیت کوین ضرر 317 میلیون دلاری را متحمل شدند که 87 درصد از این موقعیت ها بر روی حرکت صعودی قیمت شرط بندی کردند.

Screen Shot 1400-10-16 at 12.21.15

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما