کدخبر: ۱۳۱۲۹۱ لینک کوتاه

پیاده‌روی از روستای آهار تا ییلاق شکرآب/ تور یک‌روزه اطراف تهران چند؟

برای سفر به روستای آهار و پیاده‌روی تا آبشار شکرآب و همراه شدن با تورهای این منطقه باید از ۵۲ تا ۶۸ هزار تومان هزینه کرد.

ساره ناصری: با فرا رسیدن فصل پاییز، بسیاری از افراد تصور می‌کنند که فصل سفر به پایان رسیده و در صورت سفر کردن در این فصل نمی‌توانند چندان لذت ببرند، اما با شروع فصل پاییز می‌توان سفری یک روزه به اطراف تهران داشت، سفر به روستایی که زیبایی‌های این فصل در آن چند برابر جلوه می‌کند.

به گزارش اقتصادنیوز، روستای آهار در شمال شرقی تهران در بخش اوشان، منطقه رودبار قصران قرار گرفته، به علت شکوفه‌های رنگین‌کمانی گیلاس و برگ‌های رویایی درختان، بهترین فصل بازدید از روستا بهار و پاییز است، اما منظره‌های برفی این روستا نیز متفاوت است و این کار برای کسانی که برف را دوست دارند خیلی وسوسه‌انگیزتر از نشستن در خانه و نگاه کردن به ریزش برف از پشت شیشه و نوشیدن چای گرم است.

از روستای آهار می‌توان هم به آبشار شکرآب رفت و هم به آبشار ده تنگه؛ هر دو مسیر، بسیار زیبا و فرح‌بخش است و از میان کوچه باغ‌های بسیار زیبا و درختان چنار و گردو و جوی‌های آب و آبشار‌های کوچک می‌گذرد، اما در اکثر تورهای گردشگری آبشار شکرآب در برنامه تور قرار گرفته است.

برای سفر به روستای آهار و پیاده‌روی تا آبشار شکرآب و همراه شدن با تورهای این منطقه باید از 52 تا 68 هزار تومان هزینه کرد.

نرخ برخی از تورهای یک‌روزه آهار به شکرآب

جاذبه‌ها

امکانات تور

هزینه(تومان)

کوه‌پیمایی سبک از روستای آهار تا آبشار شکرآب و امامزاده ابراهیم، مناظر پاییزی، دورنمای قله توچال از مسیر آهار

صبحانه+ عصرانه

68,000

پیاده روی از روستای آهار تا ییلاق زیبای شکر آب، عکاسی و طبیعت گردی در کوچه باغ ها.

صبحانه+ عصرانه

68,000

پیاده روی در بافت روستای آهار تا ییلاق زیبای شکرآب، عکاسی از مناظر بهاری باغات آهار، امامزاده ابراهیم، دورنمایی از قله توچال

صبحانه

52,000